reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczynki, czy macie pd czasu dociąży ciągniecie/kłucie w pachwinach?
(Ja dziś 9tc)
Tak, jak najbardziej :). Zakładam, ze to normalne, na usg wszystko wyglądało dobrze.
Ja już po prenatalnych - wszystko w normie i ryzyko niskie :). Ale lekarz trochę za bardzo mnie naciskał i miałam malutkie po badaniu - stresik, ale była tylko plamka, wiec chyba nic poważnego.
 
Hej. :) W jakim jesteście tygodniu i jak się czujecie aktualnie? Jakie dolegliwości są z Wami?
hej. u mnie dzis 11+6 tyg. za tydzien 2 wrzesnia mam prenatalne, pozniej 22 wrzesnia normalma wizyta na ktora mam zrobic krew i mocz.
dolegliwosci zadnych. chociaz ja od poczatku mialam tylko bol piersi i to nie byl jakis mega. od czasu do czasu cos tam zakluje, cos tam strzyknie gdzies zaboli. w domu robie ogolnoe wszystko chociaz czasami mam takiego lenia ze masakra. wieczorami jest troche gorzej jak juz odpoczywamy bo wtedy odchodzi wszystko z calego dnia. dalej bierzemy duphaston, ale zostalo tylko na tydzien i mamy juz odstawic, vigantolette i femibion 1 do konca opakowania i przechodzimy na 2.
dzosiaj nie moglam sie powstrzymac na miescie zjadlam hot doga ze stacji paliw z musztarda i ketchupem 🤣😂 a 2 dni temu po 22:00 sloik grzybow marynowanych. w dzien ogolnie slabo z jedzeniem - noe mam apetyty ☹️
 
Hej dziewczyny. Dzisiaj dostałam wyniki pappy i wolnej hcg ale nie rozumiem tego w ogóle. Czy któraś z was się na tym zna? Mam wartości podane w IU/I. Czy trzeba czekać na wizytę?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem już 14+3 i od kilku dni odczuwam ruchy w moim brzuchu. Takie delikatne. A teraz już po raz drugi czuje z boku brzucha ucisk i ruch.Kruszyna we wtorek miała 8 cm i jest straszna wiercipięta (co usg to dyskoteka).
Czy to możliwe że w 15 tygodniu to już?
Ciagle sobie powtarzam że niemożliwe ale coraz częściej mam takie odczucia.
 
reklama
Do góry