reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny jestem już 14+3 i od kilku dni odczuwam ruchy w moim brzuchu. Takie delikatne. A teraz już po raz drugi czuje z boku brzucha ucisk i ruch.Kruszyna we wtorek miała 8 cm i jest straszna wiercipięta (co usg to dyskoteka).
Czy to możliwe że w 15 tygodniu to już?
Ciagle sobie powtarzam że niemożliwe ale coraz częściej mam takie odczucia.
a to pierwsza twoja ciaza? mi ginekolog kiedys powiedzial ze w 2 i kazdej kolejnej ciazy ruchy mozna wyczuc wxzesniej ale nie mialam okazji sprawdzic bo jestem po 2 poronieniach a teraz 11+6 wiec jeszcze troche musze poczekac 😉
 
Hej dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie badania krwii dot. toksplazmozy. IGg mam wynik 237.10 a igM ujemny. Miała podobnie któraś z Was? Mam jutro wizytę u lekarza to się dowiem zapewne ale mimo wszystko może czegoś od Was się dowiem :)
 
Zostaw lekarzowi, dopiero pełny obraz (usg+krew) daje wnioski, same wyniki z krwi nie :)
dokładnie :) poczekaj co gin powie
a to pierwsza twoja ciaza? mi ginekolog kiedys powiedzial ze w 2 i kazdej kolejnej ciazy ruchy mozna wyczuc wxzesniej ale nie mialam okazji sprawdzic bo jestem po 2 poronieniach a teraz 11+6 wiec jeszcze troche musze poczekac 😉
możliwe, możliwe :)
Hej dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie badania krwii dot. toksplazmozy. IGg mam wynik 237.10 a igM ujemny. Miała podobnie któraś z Was? Mam jutro wizytę u lekarza to się dowiem zapewne ale mimo wszystko może czegoś od Was się dowiem :)
z tego co kojarzę to chyba takie wyniki pokazują że niedawno miałaś zakażenie, masz podane widełki od do tego IGg ?
 
Hej marcowe mamy :) dopiero odnalazłam to forum. Termin mam na 08 marca ;) aktualnie jestem w 12t2d. Dzisiaj miałam prenatalne i wszystko ok, zrobiłam jeszcze test Pappa. Mimo wszystko jakoś zastanawiam się czy nie zrobić tego badania dna płodu z krwi matki, w sumie to może wyrzucanie kasy w błoto jak wszystko ok. Tylko jakąś panikarą się zrobiłam i po prostu chciałabym mieć pewność, że wszystko z dzieckiem ok...
 
Hej dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie badania krwii dot. toksplazmozy. IGg mam wynik 237.10 a igM ujemny. Miała podobnie któraś z Was? Mam jutro wizytę u lekarza to się dowiem zapewne ale mimo wszystko może czegoś od Was się dowiem :)
Mam taką samą sytuację IgM ujemny a IGG chyba 370. Pewnie lekarz da Ci skierowanie na awidność Igg. Z tym, że to też takie trochę nie jest miarodajne. Zależy na jakim sprzęcie robi się tą awidność. Ja miałam bardzo niską awidność czyli niby zakażenie świeże... Strasznie się zestresowałam. Na szczęście umówiłam się do lekarza ch zakaźnych i powiedział, że jeśli IgM jest bardzo niskie to znaczy, że zakażenie było dawno, a niską awidność mogę mieć jeszcze przez bardzo długi czas, więc myślę, że nie masz się co martwić :)
 
12 tydzień, prawie wszystkie dolegliwości mi odeszły od dwóch dni poza bólem piersi. A ty?
ja jestem w 10 tygodniu i wlasnie przeszukuje forum na temat dolegliwości. Od kilku dniu wszystko mi przeszlo awersja do jedzenia nabrzmiały brzuch zmęczenie. Noe wiem czy panikować i leciec do lekarza czy to normalne ze ustaje.
 
ja jestem w 10 tygodniu i wlasnie przeszukuje forum na temat dolegliwości. Od kilku dniu wszystko mi przeszlo awersja do jedzenia nabrzmiały brzuch zmęczenie. Noe wiem czy panikować i leciec do lekarza czy to normalne ze ustaje.
normalne, te wszystkie początkowe objawy są przeważnie w I trymestrze, zmęczenie znowu przyjdzie na końcówce ciąży, tylko się cieszyć że ustało :)

Witam piątkowo :)
jak tam dziewczyny się czujecie ?
ja spijam kawkę i biorę się za prasowanie, wzięłam się pomału za wymianę pościeli, pokupowałam nowe komplety, wyprałam i teraz pomału sobie prasuje :)
 
normalne, te wszystkie początkowe objawy są przeważnie w I trymestrze, zmęczenie znowu przyjdzie na końcówce ciąży, tylko się cieszyć że ustało :)

Witam piątkowo :)
jak tam dziewczyny się czujecie ?
ja spijam kawkę i biorę się za prasowanie, wzięłam się pomału za wymianę pościeli, pokupowałam nowe komplety, wyprałam i teraz pomału sobie prasuje :)
Wstyd sie przyznac ale ja dopiero o 8 zwleklam sie z lożka 🙊
Samopoczucie okej.
W środe zmienialam posciel u mlodego i u nas w sypialni to zasapalam sie jak swinka i zeszlo mi chyba ponad godzine 🤪
Jeszcze troche i mlody idzie do 4 klasy. 2 wrzesnia mamy prenatalne - juz świruje 😅. A od 12 wrzesnia z mlodem zostajemy sami bo maz musi wyjechac za granice na 2 miesiace 😠 probowalam go namowic na zmiane terminu ale nie udalo mi sie 😠
 
reklama
normalne, te wszystkie początkowe objawy są przeważnie w I trymestrze, zmęczenie znowu przyjdzie na końcówce ciąży, tylko się cieszyć że ustało :)

Witam piątkowo :)
jak tam dziewczyny się czujecie ?
ja spijam kawkę i biorę się za prasowanie, wzięłam się pomału za wymianę pościeli, pokupowałam nowe komplety, wyprałam i teraz pomału sobie prasuje :)
Cześć! Samopoczucie coraz lepiej - nadal wieczorem łapią mnie mdłości, ale to już nie cały dzień :) i mam więcej energii - mogę dłużej popracować, łatwiej mi się skupić, wszystko idzie w dobrą stronę. No i fajnie, że piątek! W weekend wycieczka po ostatnich członkach najbliższej rodziny, którzy jeszcze nie wiedzą :)
 
Do góry