reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja już 6 dzień... zawsze przed ciaza codziennie po kawie 🙀a teraz szok kobiety
Mi ginekolog polecił czopki glicerynowe (?) - chyba jakoś tak - dla pierwszego trymestru, ale tylko jeśli nie byłoby wypróżnienia przez 3 doby. A w 2 trymestrze syrop Lactulosum. Ostatecznie nic nie używałam, bo się unormowało - dorzuciłam duuuuużo błonnika do diety i na razie nie zapeszając jest OK :)
 
reklama
Witam wtorkowo, ja już na nogach :)
moja suczka nie ma litości, pies sąsiadów szczeka jak wściekły to moja Mańka od razu jest zwarta i gotowa i leci na ogród, masakra 😭 😂
wczoraj się zważyłam i mam 2 kg do przodu, myślałam że będzie gorzej 😂
z Nikosiem jak byłam w ciąży przytyłam łącznie 16 kg, z czego 10 kg miałam mniej od razu po porodzie, zobaczymy jak będzie teraz :)
To i tak nieźle 😃 Ja zawsze byłam chuda i ważyłam 49-50kg, jak zaczęłam brać witaminy od roku i zastrzyki od prawie pół roku to waga pokazuje mi na ten moment 55kg, także… 😂 aż się boje co będzie w ciąży, jak przy samych tabletkach i zastrzykach tyle przytyłam
 
Zaopatrzyłam się w śliwki, winogrona i jogurty (dosypuje siemię lniane) dużo wody pije 2l conajmniej
✊✊ dzisiaj mam nadzieje, ze coś się ruszy
 
To i tak nieźle 😃 Ja zawsze byłam chuda i ważyłam 49-50kg, jak zaczęłam brać witaminy od roku i zastrzyki od prawie pół roku to waga pokazuje mi na ten moment 55kg, także… 😂 aż się boje co będzie w ciąży, jak przy samych tabletkach i zastrzykach tyle przytyłam
Ja teraz zaczynałam 44 kg i też zastanawiam się jak będzie. Z synem przytyłam 30kg🤣
 
reklama
Do góry