reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Matko aż tak myślę że z ciążą powinna przyjąć, moja to z ciążą ma termin, a jak była pandemia większa to tylko ciężarne przyjmowała
Też mi się tak wydaje. Tylko pewnie większe przywileje będzie się miało już przy zapisach jak będzie ciąża potwierdzona i karta ciazy wystawiona. Niektórym wystarczy powiedzieć że ciąża jest, ale w niektórych przychodniach to trzeba się na kartę powołać. Ogólnie kobiety z kartą ciąży mają prawo dostać się do każdego lekarza w ciągu 7 dni roboczych:)
 
reklama
Nie wiem, ale nie widze problemu😊😊 Ja przed prywatnym nie ukrywam tego drugiego ginekologa z nfz. Moj prywatny gin nie ma laboratorium żadnego, więc jak on mi zleci badania, to go nie interesuje gdzie je zrobię. Ważne żebym zrobila czy odpłatnie czy za darmo;)
Dobry pomysł, dzięki za podpowiedź. Poprzednią ciążę robiłam wszystko priv i kosztowało mnie to trochę, teraz muszę ogarnąć to w ten sposób.
 
Dziewczyny jak wyniki bety u was?
Ja dopiero siedzę w kolejce na pobranie krwi. Nie wiem jak ja wytrzymam do jutra oczekując wyniku 😉🙈
 
Też mi się tak wydaje. Tylko pewnie większe przywileje będzie się miało już przy zapisach jak będzie ciąża potwierdzona i karta ciazy wystawiona. Niektórym wystarczy powiedzieć że ciąża jest, ale w niektórych przychodniach to trzeba się na kartę powołać. Ogólnie kobiety z kartą ciąży mają prawo dostać się do każdego lekarza w ciągu 7 dni roboczych:)
No pewnie tak, ale na potwierdzenie ciąży powinna przyjąć choć ma sporo pacjentek. Bynajmniej mi się tak wydaje.
 
Ale mnie dzisiaj podbrzusze ciągnęło w nocy, nad ranem wybudził mnie bol jajnika jak spałam na boku...ale jak zmieniałam pozycje to przestawało.... Czy to normalne czy powinnam panikować i lecieć do lekarza wcześniej?
to normalne. Macica sie rozciąga i tym samym czujesz dziwne ciągnięcie. Zawsze co powinno zwrócić twoją uwagę to każde plamienie i wtedy wizyta u gina bardzo wskazana.
 
reklama
Do góry