reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny,
Wczoraj chciałam dołączyć dosyć nieśmiało, ale dziś już chyba z pełną śmiałością :) termin miesiączki przypada mi na 1 lipca, 3 dni temu wyszedł pierwszy bladzioch, którego nikt oprócz mnie nie dostrzegał, a dziś już piękna kreska :) załączam zdjęcie
0C64DD1B-2989-4FDE-983F-C393ED1EFFF0.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć :) Ja dzisiaj powtórzyłam test i kreska wyszła troszeczkę ciemniejsza, więc robię betę i progesteron. Strasznie mnie ten progesteron stresuje, bo robiłam go w środę, żeby sprawdzić czy była owu i był dość niski, więc raczej nie liczyłam na pozytywny test, a tu taka niespodzianka 😍 Wynik będzie najwcześniej koło 15, więc będę siedzieć jak na szpilkach. Trzymam kciuki za wasze bety!
 
Hej! Ja już po wizycie u gina, ale przed USG sam mi powiedział, że raczej nic nie będzie widać i faktycznie tak było. Endometrium 14,2 to chyba takie spoko ciążowe.
Dostałam duphaston ze względu na wcześniejsze poronienie, ale od razu po wizycie poleciałam na betę xD wyniki chyba wieczorem, więc zobaczymy
 
Hej! Ja już po wizycie u gina, ale przed USG sam mi powiedział, że raczej nic nie będzie widać i faktycznie tak było. Endometrium 14,2 to chyba takie spoko ciążowe.
Dostałam duphaston ze względu na wcześniejsze poronienie, ale od razu po wizycie poleciałam na betę xD wyniki chyba wieczorem, więc zobaczymy
To czekamy:) Następna wizytę kiedy masz?:)
 
Sorki, że tak cię męczę tymi pytaniami, ale powiedz mi jeszcze, czy w szpitalu później podczas już porodu gdy dajesz im dwie karty ciąży to się jakoś tego nie czepiają, że masz dwie karty ciąży, a nie jedną??
Mialam wtedy dwie karty[emoji14] Mój główny lekarz to ten prywatny i ja po prostu nie chce żeby mi się ten z nfz wpisywal do niego, wiec teraz wyrobię też dwie.
 
reklama
Sorki, że tak cię męczę tymi pytaniami, ale powiedz mi jeszcze, czy w szpitalu później podczas już porodu gdy dajesz im dwie karty ciąży to się jakoś tego nie czepiają, że masz dwie karty ciąży, a nie jedną??
Daje im tylko jedną kartę mojego prowadzącego z prywatnej przychodni:) Ta druga książeczka w zasadzie jest tylko dla mnie i tylko po to żeby mi ten lekarz z nfz "nie mieszał" w tej pierwszej😅 Wykorzystuje wizyty nfz do badań laboratoryjnych i żeby sobie częściej zrobić w sumie usg i skontrolować dla własnego świętego spokoju:) W szpitalu tylko jedna książeczka się posługiwałam. Nikt nie musi wiedzieć, że masz dwie:)
 
Do góry