reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny, kiedy planujecie pierwszą wizytę u gina? Ja myślę, żeby pójść koło 7 tygodnia, to już powinno być coś widać na USG :)
 
reklama
Jeden wieczór wystarczy nie zaglądać i 10 stron trzeba nadrobić hahaha 😁 trzymam kciuki za wszystkie mamuski które poszły dzisiaj na Betę.
My wczoraj do Torunia się wybraliśmy na małą wycieczkę. Kupiliśmy pierniczki ktore zostaną wykorzystane do oznajmienia wesołych nowin 😁 juz się nie mogę doczekać pierwszej wizyty u gina a to jeszcze ze 2 tygodnie trzeba poczekać 😁 ale cycki! Cycki moje są najlepszym testem ciążowym! Są tak nabrzmiale i pełne! I skutki takie wrażliwe.... ze nie ma opcji żebym dala je chlopowi do pomiziania chodz bardzo mu się podobają hahaha 😁
 

Załączniki

  • 20210627_170315.jpg
    20210627_170315.jpg
    940,8 KB · Wyświetleń: 96
Dziewczyny, kiedy planujecie pierwszą wizytę u gina? Ja myślę, żeby pójść koło 7 tygodnia, to już powinno być coś widać na USG :)
ja idę 1 lipca więc będę wtedy 5+0. Poza tym z pracy mnie wysyłają bo się o mnie martwią i nie chcą bym się przemęczała i przeciążała zwłaszcza, że sporo dźwigania w pracy i stresu.
 
Dziewczyny, kiedy planujecie pierwszą wizytę u gina? Ja myślę, żeby pójść koło 7 tygodnia, to już powinno być coś widać na USG :)
Ja umówiłam wizytę na 5 lipca. To będzie dopiero 5 tydzień i pewnie jeszcze za wczesnie, ale ze względu na 12 h stojąca i stresująca prace, w której mam styczność z ludzmi z całego świata chciałabym jak najszybciej potwierdzić, żeby się nie narażać. Łudzę się, że coś już jednak uda się zobaczyć, szczególnie, ze test wyszedł kilka dni przed spodziewaną miesiączka 🤞🏻
 
Jeden wieczór wystarczy nie zaglądać i 10 stron trzeba nadrobić hahaha 😁 trzymam kciuki za wszystkie mamuski które poszły dzisiaj na Betę.
My wczoraj do Torunia się wybraliśmy na małą wycieczkę. Kupiliśmy pierniczki ktore zostaną wykorzystane do oznajmienia wesołych nowin 😁 juz się nie mogę doczekać pierwszej wizyty u gina a to jeszcze ze 2 tygodnie trzeba poczekać 😁 ale cycki! Cycki moje są najlepszym testem ciążowym! Są tak nabrzmiale i pełne! I skutki takie wrażliwe.... ze nie ma opcji żebym dala je chlopowi do pomiziania chodz bardzo mu się podobają hahaha 😁
Ojej jakie słodkie pierniczki:) Gdzie dokładnie je kupiliscie?:) Możliwe, że niedługo też się tam wybiorę, bo mam całkiem blisko na wypad weekendowy 😛 A fanka pierniczków jestem ogromną😄
 
Jeden wieczór wystarczy nie zaglądać i 10 stron trzeba nadrobić hahaha 😁 trzymam kciuki za wszystkie mamuski które poszły dzisiaj na Betę.
My wczoraj do Torunia się wybraliśmy na małą wycieczkę. Kupiliśmy pierniczki ktore zostaną wykorzystane do oznajmienia wesołych nowin 😁 juz się nie mogę doczekać pierwszej wizyty u gina a to jeszcze ze 2 tygodnie trzeba poczekać 😁 ale cycki! Cycki moje są najlepszym testem ciążowym! Są tak nabrzmiale i pełne! I skutki takie wrażliwe.... ze nie ma opcji żebym dala je chlopowi do pomiziania chodz bardzo mu się podobają hahaha 😁
Świetny pomysł!! Ja mam taką koszulkę i zamierzam zrobić sobie w niej zdjęcia i rozsyłać. A że moi przyjaciele rozumieją moje poczucie humoru to na pewno złapią przekaz 🤩
 

Załączniki

  • Screenshot_20210626_111510_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210626_111510_com.android.chrome.jpg
    181,1 KB · Wyświetleń: 100
Dziewczyny, kiedy planujecie pierwszą wizytę u gina? Ja myślę, żeby pójść koło 7 tygodnia, to już powinno być coś widać na USG :)
Pierwszą wizytę już miałam w sobotę jak było 4+4 i był widoczny pęcherzyk ciążowy. Następna wizyta za ok. 2 tygodnie żeby uwidocznic zarodek:) Wiec tak celuje w termin 7-10.07.
 
Jeden wieczór wystarczy nie zaglądać i 10 stron trzeba nadrobić hahaha 😁 trzymam kciuki za wszystkie mamuski które poszły dzisiaj na Betę.
My wczoraj do Torunia się wybraliśmy na małą wycieczkę. Kupiliśmy pierniczki ktore zostaną wykorzystane do oznajmienia wesołych nowin 😁 juz się nie mogę doczekać pierwszej wizyty u gina a to jeszcze ze 2 tygodnie trzeba poczekać 😁 ale cycki! Cycki moje są najlepszym testem ciążowym! Są tak nabrzmiale i pełne! I skutki takie wrażliwe.... ze nie ma opcji żebym dala je chlopowi do pomiziania chodz bardzo mu się podobają hahaha 😁
U mnie dokładnie to samo 😂 To jedyna oznaka oprócz braku okresu 😜 Są mega napompowane. Ja mam wizytę 6+5 to myślicie, że już coś zobaczę?
 
reklama
Do góry