reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Właśnie, dziewczyny, jak u Was ze współżyciem. My z mężem się boimy i chyba ciąża będzie cała w celibacie 🙈
My korzystamy póki możemy :) ale też nic u mnie się nigdy nie działo po przytulankach z mężem. Jeśli macie ochotę a się boicie to może podpytaj ginekologa na następnej wizycie czy on widzi jakieś przeciwwskazania
Dziewczyny a przy jakiej becie powinnien być już zarodek i ❤️?
gdzieś kiedyś słyszałam że może być widoczny dopiero przy becie powyżej 10 tys ale nie wiem czy to prawda
 
reklama
U nas normalnie, ale kochany się zdecydowanie rzadziej, tak jak kiedyś co 2-3 dni tak teraz ras na tydzień, każde z nas podświadomie chyba się boi ale nie as tak żeby całkowicie sobie odmawiać 😁 jak nie ma przeciwwskazań lekarza to nie ma co się stresowac
Nie pytałam o to nawet lekarza, ale w pierwszej ciąży miałam zakaz od 12 tygodnia ciąży ze względu na twardnienie macicy, była dosłownie twarda jak kamień. I teraz chyba już jakoś podświadomie się boimy :(
 
Co to dzisiaj za dzien... Mi sie tez wlaczyly schizy :( caly czas bylo dobrze psychicznie a dzisiaj rano nerw. Cycki flaki. brzuch i krzyz pobolewa. Nawet wzdec nie mam takich jak zawsze i brzuch bardziej plaski
W czwartek mam wizyte.. Jajo zniose do tego czasu :(
My sie wstrzymujemy ze wspolzyciem do konca 1 trymestru przynajmniej
Tyle bylo staran o maluszka i tyle strat po drodze ze jakby cos sie stalo to bym sobie nie darowala ze sie nie powstrzymalam. Choc latwo nie jest [emoji41]
 
Co to dzisiaj za dzien... Mi sie tez wlaczyly schizy :( caly czas bylo dobrze psychicznie a dzisiaj rano nerw. Cycki flaki. brzuch i krzyz pobolewa. Nawet wzdec nie mam takich jak zawsze i brzuch bardziej plaski
W czwartek mam wizyte.. Jajo zniose do tego czasu :(
My sie wstrzymujemy ze wspolzyciem do konca 1 trymestru przynajmniej
Tyle bylo staran o maluszka i tyle strat po drodze ze jakby cos sie stalo to bym sobie nie darowala ze sie nie powstrzymalam. Choc latwo nie jest [emoji41]
Dziś mam dokładnie taki sam dzień…. Dramat nie do opisania :/ fatalny dzień
 
Co to dzisiaj za dzien... Mi sie tez wlaczyly schizy :( caly czas bylo dobrze psychicznie a dzisiaj rano nerw. Cycki flaki. brzuch i krzyz pobolewa. Nawet wzdec nie mam takich jak zawsze i brzuch bardziej plaski
W czwartek mam wizyte.. Jajo zniose do tego czasu :(
My sie wstrzymujemy ze wspolzyciem do konca 1 trymestru przynajmniej
Tyle bylo staran o maluszka i tyle strat po drodze ze jakby cos sie stalo to bym sobie nie darowala ze sie nie powstrzymalam. Choc latwo nie jest [emoji41]
Ja to co rano mam schizy bo cycki mniej bolą. Ale rozkręca się w ciągu dnia.
Te początki to jest jakaś tragedia..
 
Właśnie, dziewczyny, jak u Was ze współżyciem. My z mężem się boimy i chyba ciąża będzie cała w celibacie 🙈
Ja do wczoraj normalnie działałam i prawie codziennie. Coś tylko wczoraj, po wszystkim różowy śluz mi się pojawił i teraz na razie póki nie wyjaśnię z lekarzem, to się chyba wstrzymam 🤷‍♀️
 
Co to dzisiaj za dzien... Mi sie tez wlaczyly schizy :( caly czas bylo dobrze psychicznie a dzisiaj rano nerw. Cycki flaki. brzuch i krzyz pobolewa. Nawet wzdec nie mam takich jak zawsze i brzuch bardziej plaski
W czwartek mam wizyte.. Jajo zniose do tego czasu :(
My sie wstrzymujemy ze wspolzyciem do konca 1 trymestru przynajmniej
Tyle bylo staran o maluszka i tyle strat po drodze ze jakby cos sie stalo to bym sobie nie darowala ze sie nie powstrzymalam. Choc latwo nie jest [emoji41]
też mam pierwsza wizytę w czwartek.. Chciałabym moc przyspieszyć czas 😳
 
reklama
Do góry