reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Właśnie, dziewczyny, jak u Was ze współżyciem. My z mężem się boimy i chyba ciąża będzie cała w celibacie 🙈
Mój mąż chce, ale ja mam ciagle jakiś tryb, że wole nie. Wole odczekać chociaż kilka tygodni ;p w poprzednich ciążach w ogóle nie zwracałam na to uwagi a teraz to nawet jakoś nie mam na to ochoty. Jakiś tryb „ciąża” mi się włączył ;p
 
Właśnie, dziewczyny, jak u Was ze współżyciem. My z mężem się boimy i chyba ciąża będzie cała w celibacie 🙈
Mamy tak samo, w zasadzie to bardziej ja ;) W poprzedniej ciazy kochalismy sie praktycznie codziennie, co konczylo sie czasem plamieniem, ale lekarz mowil, ze po stosunku to normalne. Teraz nie zamierzam ryzykowac, przynajmniej do drugiego trymestru. Ale tak calkiem celibatu nie trzymamy, maz nie ma powodow do narzekan 🤣😉
 
Dziewczyny z plamieniami - wszystko będzie dobrze ❤️ myślę o was i trzymam kciuki aby plamienia ustały ❤️ Jeśli bardzo was to martwi to ja bym się nie zastanawiała tylko na IP jechała albo dzwoniła do lekarza.
Ja w poprzedniej ciąży tez zaczęłam plamić jakoś 5-6 tydzień i okazało się ze nagle w ciągu kilku dni miałam polipa - podobno czasami się to zdążą i jest to polip ciążowy i on niestety tez powoduje plamienia i krwawienia
 
Ja miałam puste jajo płodowe (10tydzien) to była moja 1 wizyta. Najgorsze było to ze miałam normalne objawy ciążowe mdliło mnie brzuch się zaokrąglił a mimo wszystko nic tam nie bylo:(
Kochana a jeśli mogę zapytać, do tego 10 tygodnia lekarz nie widział zarodka i dawał od razu znać że coś może być nie tak ?
 
Odebralam wlasnie wyniki total hcg - 9528 iu/L i tsh 1.59mu/L. Krew byla pobierana w 5+5tc, norma hcg jest do 7 tys. ale skoro to total a nie beta to chyba jest ok? Niestety ponownego testu nie chcieli mi zrobic i nie zrobili przeciwcial skor tsh wyszlo w normie :( Dobrze, ze w czwartek mam kolejne usg, jesli wszystko jest dobrze bedzie juz widac serduszko. Wtedy troche odetchne.
 
Skonsultuj się ze swoim ginekologiem koniecznie, jak możesz to idź nawet na wizytę. Jak to brązowe plamienie i bierzesz duphaston, to weź jeden więcej. Staraj się odpoczywać, leżeć. Na pewno wstrzymajcie się ze współżyciem.
Jeśli to żywa krew to jedz na IP.
Na pewno będzie dobrze. 🤗
Brązowe,moj ginekolog bedzie dopiero5.08a ten u ktorego bylam w piatek powiedzialze nic nie przepisze tego o typu -bo natura wie co robi :/ postaram sie do jeszcze jakiegos zapisac
 
reklama
Właśnie, dziewczyny, jak u Was ze współżyciem. My z mężem się boimy i chyba ciąża będzie cała w celibacie 🙈
U nas normalnie, ale kochany się zdecydowanie rzadziej, tak jak kiedyś co 2-3 dni tak teraz ras na tydzień, każde z nas podświadomie chyba się boi ale nie as tak żeby całkowicie sobie odmawiać 😁 jak nie ma przeciwwskazań lekarza to nie ma co się stresowac
 
Do góry