reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

ja w domu mam detektor tetna i juz w panice chcialam go wypribowac ale na szczescie baterie sie wyladowaly :p
w poprzedniej ciazy w 10tc juz slyszlaam serduszko ale teraz ledwo 9 zaczynam :p wiec na pewno za wczesnie zeby cos wysluchac
Czytałam że dziewczyny i w 7-8 tygodniu już miały serduszko widoczne :) ale podobno lepiej nie słuchać, wystarczy zobaczyć , nie wiem dokładnie o co chodzi ale podobno bezpieczniej dla dziecka
 
reklama
ja w domu mam detektor tetna i juz w panice chcialam go wypribowac ale na szczescie baterie sie wyladowaly :p
w poprzedniej ciazy w 10tc juz slyszlaam serduszko ale teraz ledwo 9 zaczynam :p wiec na pewno za wczesnie zeby cos wysluchac
Detektor ooo widzę kolejny gadżet ciążowy dla mnie 😁 Myślicie że to dobry pomysł aby go mieć ? 🙈
 
Wiem, że pęcherzyk ciążowy przy około 1000-1500, a przy zarodku to już chyba nawet nie liczą na betę
A nieprawda. Pęcherzyk ciążowy ma się pojawić do 5000. U mnie przy 3600 nie było nic. Więc nie patrzcie na te głupie normy bo się tylko nakręcicie.
Zarodek piszą często że przy ponad 10 000 u mnie przy ponad 14 000 nie było nic. Nie patrzcie na betę - ona ma tylko pokazać czy ciąża się dobrze rozwija i przyrost jest właściwy. Lekarz mi wyjaśnił,że zarodek powinien się pojawić przy pęcherzyk wielkości do 25 mm.
 
Czytałam że dziewczyny i w 7-8 tygodniu już miały serduszko widoczne :) ale podobno lepiej nie słuchać, wystarczy zobaczyć , nie wiem dokładnie o co chodzi ale podobno bezpieczniej dla dziecka
ja juz 2 razy widzialam pikajace serduszko i tu chodzilo o dopplera na usg i moi lekrze nie wlaczaja w tak wczesnej ciazy
detektor to inna zabawka :)
 
A nieprawda. Pęcherzyk ciążowy ma się pojawić do 5000. U mnie przy 3600 nie było nic. Więc nie patrzcie na te głupie normy bo się tylko nakręcicie.
Zarodek piszą często że przy ponad 10 000 u mnie przy ponad 14 000 nie było nic. Nie patrzcie na betę - ona ma tylko pokazać czy ciąża się dobrze rozwija i przyrost jest właściwy. Lekarz mi wyjaśnił,że zarodek powinien się pojawić przy pęcherzyk wielkości do 25 mm.
A u mnie był pęcherzyk widoczny przy becie 395 co prawda maleńki ale był. Dużo zależy od jakości sprzętu jakim usg jest robione nie ma reguły.
 
Przyszedł wynik dzisiejszej bety - 4528 mIU/ml.
W środę idę powtórzyć.
Jestem 8 dni po spodziewanym okresie.
Tydzień temu 12 lipca było 272,70
W środę 14 lipca - 649,50.
Gdyby nie prośba mojego ginekologa, to na pewno bym nie powtarzała bety drugi raz. To dla mnie za bardzo stresujące 😳
 
Przyszedł wynik dzisiejszej bety - 4528 mIU/ml.
W środę idę powtórzyć.
Jestem 8 dni po spodziewanym okresie.
Tydzień temu 12 lipca było 272,70
W środę 14 lipca - 649,50.
Gdyby nie prośba mojego ginekologa, to na pewno bym nie powtarzała bety drugi raz. To dla mnie za bardzo stresujące 😳
Super wynik.

Ja na swój jeszcze czekam ☹️
 
A u mnie był pęcherzyk widoczny przy becie 395 co prawda maleńki ale był. Dużo zależy od jakości sprzętu jakim usg jest robione nie ma reguły.
O to niesamowite, że przy takiej niskiej becie już był widoczny pęcherzyk😀 Mi lekarze mówili, że dobry sprzęt to wychwyci pęcherzyk przy becie od 1000. I dokładnie, nie ma reguły, co ciąża to potrafi nas zaskoczyć 😊
 
A u mnie był pęcherzyk widoczny przy becie 395 co prawda maleńki ale był. Dużo zależy od jakości sprzętu jakim usg jest robione nie ma reguły.
Dlatego mówię,że patrzenie na betę jest głupotą. U mnie lekarz miał dobry sprzęt i sama widziałam że pęcherzyka nie było. Super jak się pojawia szybko - gorzej jak późno a kobieta się naczyta że przy becie 1000 powinien być. Niepotrzebny stres 😔
 
reklama
Do góry