reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Liczyłam od om właśnie więc tym bardziej jestem zdziwiona
Skoro był zarodek, to ciąża musi być starsza. Niekompetencję lekarza raczej widać w drugą stronę, czyli jak nie potrafi uwidocznić starszej ciąży. Musiałaś mieć wcześniej owulację. Wiek ciąży sobie wyliczyłaś według OM czy owu? U mnie też jest duża rozbieżność w terminach, ale ja o tym wiedziałam i od początku liczyłam sobie według owu, a USG tylko to potwierdziło.
 
Ja miałam w drugiej ciąży 🙂 2 tyg różnicy.Jak się potem okazało synek był duży (5.600) i lekarz stwierdził że od początku to było przyczyną u mnie 😉
Czyli jeśli dobrze rozumiem po prostu szybko rósł o to było przyczyną że wg USG wydawało się że ciąża jest starsza ?
 
Ja właśnie chyba skończę z cukrzyca ciążowa. Ma któraś już wyniki badań morfologia, mocz, tsh itd?
u mnie wysoka glukoza na czczo. 🙄
 
Hej dziewczyny.
Jak się dzisiaj czujecie??

Mój W. nie wie jeszcze że jestem w ciąży.
Młoda dzisiaj wygadała się że byłam wczoraj na badaniach.
Sciemnilam że robiłam coś na wątrobę i połączył to z wczorajszym moim nie piciem.
Chociaz tyle...
Ale mówi że inaczej się zachowuje. A rano położyl się na moim brzuchu i zaczął całować.. Czyżby miał przeczucie 😂
 
reklama
W drugiej ciązy mialam roznice 2 tygodni mięszy OM a USG. Ale ja tez wiedziałam kiedy miałam owulację i wiedziałam, ze termin z USG jest prawidłowy.
tydzien róznicy oznacza, że mogłaś mieć wcześniej niż zakładasz owulację.
 
Do góry