reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny, ja znowu o objawach 🙈
Dzisiaj 5+1 i czuje tylko delikatnie same sutki przy dotyku, ale piersi jeszcze nie bolą. Oprócz tego żadnych objawów, apetyt dopisuje, czuję się super, boli tylko podbrzusze od czasu do czasu. Myślicie, że na większe objawy może być za wcześnie? Od którego tygodnia zaczęłyście coś czuć? Wiem, że każda ciąża jest inna, mogą być objawy, a wcale nie muszą, pytam tak z ciekawości 😀 bo mój ginekolog jest zdania, że im więcej objawów tym lepiej, a jak bolą piersi to jest bardzo dobrze.
 
reklama
Dziewczyny, ja znowu o objawach 🙈
Dzisiaj 5+1 i czuje tylko delikatnie same sutki przy dotyku, ale piersi jeszcze nie bolą. Oprócz tego żadnych objawów, apetyt dopisuje, czuję się super. Myślicie, że na większe objawy może być za wcześnie? Od którego tygodnia zaczęłyście coś czuć? Wiem, że każda ciąża jest inna, mogą być objawy, a wcale nie muszą, pytam tak z ciekawości 😀 bo mój ginekolog jest zdania, że im więcej objawów tym lepiej, a jak bolą piersi to jest bardzo dobrze.
W 5+1 czułam się podobnie piersi trochę ciągły i trochę podbrzusze. I nie wiem co mi się w tym nie podobało 🙈
Teraz 7+5 i mam cała gamę: piersi, sutki, brzuch, nad brzuchem w klatce też już flaki się pchają, krzyż, wstręt do jedzenia (nie mogę nawet zakupów zrobić), nudności, wrażliwość na zapachy, rozdrażnienie, plamienia delikatne, kupę stresu i coś jeszcze by się znalazło. A i brak mocy 🥵
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-07-17-11-04-21-099_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2021-07-17-11-04-21-099_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    341,5 KB · Wyświetleń: 60
Dziewczyny, ja znowu o objawach 🙈
Dzisiaj 5+1 i czuje tylko delikatnie same sutki przy dotyku, ale piersi jeszcze nie bolą. Oprócz tego żadnych objawów, apetyt dopisuje, czuję się super, boli tylko podbrzusze od czasu do czasu. Myślicie, że na większe objawy może być za wcześnie? Od którego tygodnia zaczęłyście coś czuć? Wiem, że każda ciąża jest inna, mogą być objawy, a wcale nie muszą, pytam tak z ciekawości 😀 bo mój ginekolog jest zdania, że im więcej objawów tym lepiej, a jak bolą piersi to jest bardzo dobrze.
U mnie też 5t1d.
Piersi bolą, sutki chyba jeszcze bardziej.
W nocy czuje jakby przestawały lekko ale rano po wstaniu od nowa dają popalić.
No i brodawki zrobiły się mega duże.
Czuję też jakby zaraz mial ze mnie śluz wypłynąć.
Lekko kłuje mnie też momentami w podbrzuszu, muszę sobie pozycje do spania zmieniać co trochę.
A wczoraj mega śmierdziały mi gumy do żucia
 
Mnie bolą piersi, podbrzusze, mam mdłości i jestem niesamowicie śpiąca ,szczególnie od 15. Objawy zaczęły mi się tydzień po pozytywnym teście , ale każda ciąża jest inna , jeśli nie masz objawów good for you :) Ja był chętnie swoje oddała 🙈
Dziewczyny, ja znowu o objawach 🙈
Dzisiaj 5+1 i czuje tylko delikatnie same sutki przy dotyku, ale piersi jeszcze nie bolą. Oprócz tego żadnych objawów, apetyt dopisuje, czuję się super, boli tylko podbrzusze od czasu do czasu. Myślicie, że na większe objawy może być za wcześnie? Od którego tygodnia zaczęłyście coś czuć? Wiem, że każda ciąża jest inna, mogą być objawy, a wcale nie muszą, pytam tak z ciekawości 😀 bo mój ginekolog jest zdania, że im więcej objawów tym lepiej, a jak bolą piersi to jest bardzo dobrze.
 
reklama
Ja ogólnie mam takiego stracha w tej ciąży... Staram się jak najmniej denerwować, wyluzować, podejść do tego "Co ma być, to i tak będzie" ale najbardziej stresuje się w nocy, czasami budzę się przerażona, cała spocona... Nie wiem czym to jest spowodowane, bo przecież w nocy powinnam być wyciszona, chyba jakoś podpsychicznie 🙄
 
Do góry