reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Moja też....czekam aż to minie bo idzie o.....ć:)


Jak miło się czyta , że nie tylko moja złośnica i wymuszaczka(nie wiem czy jest takie słowo ale idealnie tutaj pasuje):)
Minie ten okres i zacznie nam się nudzić🤣


Jak Ty pięknie zawsze potrafisz napisać to co mam w głowie ale nie potrafię tego ująć:)
Cudne jesteście dziewczyny🥰

A i @Mary2094 powodzenia w szpitalu...oby badanie wyszło w porządku...3majcie się 🤗

A i @Patii26 mam nadzieję, że ciężki okres w pracy i życiu osobistym minie prędko i wrócą tylko beztroskie i radosne dni...Powodzenia😘
To i ja się cieszę że sama nie jestem 😅odkąd nauczyła się słowa nie to na wszystko jest nie 😅 i pokazuje na wszystko a jak czegoś nie dam bo nie mogę to od razu tako krzyk że strach podejść 🤣niedługo wybieramy się na weekend więc trochę odpoczniemy nad jeziorkiem i może i ona zmienia podejście z nie na tak 🙂
 
reklama
Dziewczyny polecacie jakieś cienkie skarpetki na lato? Do sandałków czy jakichkolwiek innych butów na lato dla tych naszych dzieciaczkow, coby im się stópcie nie parzyły :) zauważyłam że mojej się bardzo pocą już nogi w adidaskach :/
 
Zgadzam się, musi się przyzwyczaić. Generalnie bardzo ładnie sobie radzi, bo przez pierwszy miesiąc to wychodziłam do pracy i było ok, ale teraz od 2 tyg przez ten skok rozwojowy i ząbki to jak widzi, że teściowa przychodzi do nas by zająć się Nelą to Nela wie, że zaraz ja idę do pracy u się non stop tuli i płaczę biedna jak wychodzę 😞 A ja w pracy za nią tak bardzo tęsknię 😞 I akurat u mnie sprzątanie i inne rzeczy są na ostatnim miejscu, na pierwszym zawsze jest Nelcia i zabawa z nią, spędzenie z nią czasu. Nie przejmuje ie bałaganem, bo chcę jak najwięcej czasu spędzić z małą w wolny dzień. Teraz miałam weekend wolny, oraz dzisiaj i jutro też wolne, więc sobie odbijam ciężki tydzień w pracy. Dzisiaj cały dzień się bawiłam z małą, tak mi tego brakowało 🥺🥰 Jej tak samo ❤️
A co do tego, że mam ciężki okres w życiu to tu chodziło mi o pracę ( psychicznie) plus sprawy prywatne, absolutnie nie o to, że Nelcia ma mamoze, bo to akurat mi nie przeszkadza a raczej podoba mi się, że jest taki przytulasek i mnie ciągle potrzebuje, słodkie to jest 🥰

Oj, życzę zeby ten ciężki czas wkrótce się zakończył!
A jak chcesz się wygadać, to wiesz, my tu jesteśmy... 😉

Dziewczyny polecacie jakieś cienkie skarpetki na lato? Do sandałków czy jakichkolwiek innych butów na lato dla tych naszych dzieciaczkow, coby im się stópcie nie parzyły :) zauważyłam że mojej się bardzo pocą już nogi w adidaskach :/

Ja na początku zakładam takie cienkie skarpety z hm, zeby nowe sandałki nie obtarly gdzieś stopki. Teraz chodzi bez skarpet i jest sppko
 
Hej nie mam na nic czasu 🙁 praca zajmuje dużo czasu. Teraz jeszcze kilka dni spędziłam w szpitalu z wyrostkiem wiec byłam bez małej potem kilka dni nie mogłam jej nosić. Najgorszy czas jak do tej pory. JULKA żywe dziecko czasem aż za żywe 🤣mama nie wyrabia. I córka pokazuje pazurki potrafi się złościć i "wymusza" płaczem jak coś chce. No ale podobno to taki etap więc czekamy aż minie 😅
To współczuję tego wyrostka. Teraz to chyba
wszystke dzieci na etapie wymuszania płaczem czy krzykiem nawet. Świetnie Cię rozumiem, też nie mam czasu na nic i wieczorami jedyne co jestem w stanie zrobić to iść spać 😆
 
To współczuję tego wyrostka. Teraz to chyba
wszystke dzieci na etapie wymuszania płaczem czy krzykiem nawet. Świetnie Cię rozumiem, też nie mam czasu na nic i wieczorami jedyne co jestem w stanie zrobić to iść spać 😆
O tak, ja też nie raz nie dwa, mam ochotę wszystko rzucić i iść spać. Co drugi dzień robię obiad jak Młoda idzie spać i już tak marzę o przedszkolu, gdzie obiad będzie miała z urzędu 🤪🤪🤪 ale to jeszcze 1,5 roku🙈🙈🙈
 
reklama
O tak, ja też nie raz nie dwa, mam ochotę wszystko rzucić i iść spać. Co drugi dzień robię obiad jak Młoda idzie spać i już tak marzę o przedszkolu, gdzie obiad będzie miała z urzędu 🤪🤪🤪 ale to jeszcze 1,5 roku🙈🙈🙈
Nono, żebyś się nie przeliczyła, moja ma obiad w żłobku a go nie je, nic kompletnie nie je, a jak wracamy do domu to obiad musi być już zrobiony, ba! odgrzany najlepiej, bo jest wrzask i spazmy że głodna :/
 
Do góry