reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
O losie tydzień mnie nie było, a tu milion stron do nadrobienia🙃. Byliśmy na wsi 300 km od domu ja, Remek i pies. Było super. Podróż bardzo fajna, a u babci pełny przewrót w domu. Moje dziecko obiło się z każdej strony, nos zdarty, ze trzy guzy na głowie i do tego brudny jak nigdy, ale jaki szczęśliwy 😃. Zabieram się za czytanie.
 
Spóźnione wszystkiego najlepszego dla Jasia, niech rosnie zdrowo ❤️ Wczoraj nie było mnie na forum, a do późna przystrajałam salon, by na rano Nelcia miała dzisiaj ładnie 🙂 Bo dzisiaj obchodzimy urodzinki we trójkę, aktualnie jesteśmy z Nelką w bawilandii 😊Zobacz załącznik 1383159
Wszystkiego najlepszego dla Nelci🥰💯❤niech rośnie zdrowo i pięknie
 
Rok temu odmieniła moje życie na zawsze ❤️
Pierwsze zdjęcie równy rok temu 26.03, w moje urodzinki, dostałam ją po raz pierwszy ( nie licząc 3 minut zaraz po porodzie).
Najcudowniejszy prezent na świecie ❤️
Drugie zdjęcie wczoraj, w jej roczek 🥰
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, to przestaje być zabawne. Wczoraj mówiłam, że mam z głowy obowiązki małżeńskie, bo mąż raczył się z moim tatą bimberkiem, ale od tego całego analizowania i opowiadania trochę nabrałam ochoty, a dziś wpadł mój chrzestny z innym bimberkiem i siedzą z moim i degustują 😑 mam energię, która ujścia nie znajduje 😂
Idź wyszoruj fugi pod prysznicem to Ci wszystko szybko przejdzie :D a energię spożytkujesz :)
 
reklama
Do góry