reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Muszę Was sporo nadrobić, ale wedle obietnic wysyłam tort Nelki 😉 smakowal obłędnie 🥰
received_997190777556328.jpeg
 
Czyli zaczynają się fanaberie 🤣. Mój pije bardzo dużo mleka, tak z litr.
Powiedz @Mary2094 czy Nastka znowu chodzi? I jak w żłobku się odnajduje?
Moja kuzynka mi ostatnio mówiła że jej syn po roczku zrobił się niejadkiem i dopiero teraz jak ma dwa lata to coś zaczyna jeść 🙈a ile razy dziennie dajesz mleko ? Bo ja jeszcze trzy , rano wieczór i ok. 11 przed drzemką ale już od jutra chyba zacznę rezygnować z tego o 11 bo raz że mało go już pije a potem i tak nie idzie na drzemk więc to chyba znak że pora przestać. Rano pije 240 ml a wieczorem 210 ml.
 
Dziecko mi zaczęło wybrzydzac z jedzeniem tak, ze mam ochote mu kanapki robic na kazdy posilek. Taka zupa, ktorej zdjecie kiedyś wkleiłam nie przejdzie mu przez usta, wypluwa wredota mała 😑 teraz tez larmo zrobił przy pomidorowej, w której pływają kawałki marchewki, selera, pomidora i makaronu. Mały cwaniak myslał ze matka sie zlituje i da pajde chleba 😑 teraz je moje krokiety, a ja jego pomidorową...
O to mój też jakoś się zmienił z apetytem Zupek to już prawie nie chce jeść, najlepiej to mięso samo by wsuwał tylko 😬 Mam nadzieję, że to przejściowe bo jednak zależy mi aby jadł sporo tych warzyw....
 
Moja kuzynka mi ostatnio mówiła że jej syn po roczku zrobił się niejadkiem i dopiero teraz jak ma dwa lata to coś zaczyna jeść 🙈a ile razy dziennie dajesz mleko ? Bo ja jeszcze trzy , rano wieczór i ok. 11 przed drzemką ale już od jutra chyba zacznę rezygnować z tego o 11 bo raz że mało go już pije a potem i tak nie idzie na drzemk więc to chyba znak że pora przestać. Rano pije 240 ml a wieczorem 210 ml.
Ja też nie dawno dawałam mleko w południe przed drzemka ale zrezygnowałam z tego, jak zje mniejsze śniadanie to daje mu jakiś przecier owocowy ze słoiczka, także teraz daje mleko raz w nocy, raz nad ranem i na dobranoc, tylko, że mój to pije 150, 150 i 180 ml, nigdy w życiu nie wypił na raz 210 ml.
 
Dziecko mi zaczęło wybrzydzac z jedzeniem tak, ze mam ochote mu kanapki robic na kazdy posilek. Taka zupa, ktorej zdjecie kiedyś wkleiłam nie przejdzie mu przez usta, wypluwa wredota mała 😑 teraz tez larmo zrobił przy pomidorowej, w której pływają kawałki marchewki, selera, pomidora i makaronu. Mały cwaniak myslał ze matka sie zlituje i da pajde chleba 😑 teraz je moje krokiety, a ja jego pomidorową...
Krokiety też dobre :-)
Mój to ostatnio miał taki dzień że totalnie nic nie chciał jeść, no nic zupełnie, nawet swoje ulubione rzeczy nie.
 
Moja kuzynka mi ostatnio mówiła że jej syn po roczku zrobił się niejadkiem i dopiero teraz jak ma dwa lata to coś zaczyna jeść 🙈a ile razy dziennie dajesz mleko ? Bo ja jeszcze trzy , rano wieczór i ok. 11 przed drzemką ale już od jutra chyba zacznę rezygnować z tego o 11 bo raz że mało go już pije a potem i tak nie idzie na drzemk więc to chyba znak że pora przestać. Rano pije 240 ml a wieczorem 210 ml.
On pije na raz po 120 ml, to max, ale za to często. Daję parę razy dziennie, nawet 2 nocy wypije z 60 ml.
 
reklama
Ubranka z Reserved wg mnie wypadają większe. Mam na myśli kurtki, bluzy i sukienki.
Nie polecam za od nich body - zupełnie nierozciągliwe.
Reserved ma te ciuszki bardzo nierówne, jedne super, inne beznadziejne.

Ja ostatnio pokochałam ubranka z Nini, jakość i obsługa w sklepie pierwsza klasa.
I druga moja miłość to Ekotuptusie, no miodzio tak obłędnie pachną mięciutką skórką, kupiłam Melanii 3 pary.
Za to "rozczarowały mnie te Attipasy, bo poci się stópka i mocno kosmaci się skarpetka. No, ale wynosimy 😄
 
Do góry