reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Hehe to nie musisz kombinować z obiadkami...żarcik...na samej bułce daleko nie zajedzie...nie wiem co w takiej sytuacji i mam nadzieję, że nie będzie mi dane się przekonać...poszukaj w necie jakiś porad

Ja właśnie robię fotokalendarz jednym dziadkom a drugim też nie mam pomysłu....🤔

Może po prostu zdjęcie w ramce i do tego jakaś słodkość lub mini torcik?
Masz rację gotowanie nie ma sensu więc chociaż bułki mu piekę 🤣🤣
 
dziewczyny, jakie macie spacerówki? polecacie coś? ale takie osobno kupione, nie takie od wózka 2w1. chcę sprzedać wózek 3w1 i kupić za to spacerówkę i fotelik (fotelik ten rekomendowany przez Mary2094)
 
To i tak mniej wyjdzie wam ten remont niż byście mieli kupić obecnie mieszkanie lub dom. Znajomi kupowali mieszkanie 5 lat temu za 140tys. Obecnie jakby mieli kupić to by lekko musieli zapłacić ok 300tys za nie. I to w naszej małej miejscowości
Tak, to prawda, mieszkania jak i domy są teraz kosmicznie drogie. My 5 lat temu kupiliśmy mieszkanie za 240 tys. a teraz byśmy sprzedali za co najmniej 450 tys. więc różnica jest ogromna w cenach😳
 
Dziewczyny u mnie newsy... I nie, nie, Maja nie umie jeszcze czytać i pisać 🤪🙃🤪
Pamiętacie jak Wam pisałam, że tu u nas jest 12 tygodni macierzyńskiego? ... miałam wrócić do pracy jakoś w sierpniu po wykrzystaniu wszystkich urlopów... No i tak ciągnęłam zwolnienia, chciałam, żeby mnie zwolnili a oni wręcz przeciwnie... bardzo mnie wspierali, wysyłali prezenty , dawali premie a nawet dwie podwyżki... No i zdecydowałam tak, że wracam.
Od poniedziałku 🙈🙈🙈

Na razie na 40%, czyli 4h 4x w tygodniu, od 6 do 10. Tatuś będzie wtedy zajmował się malutka a potem wymiana 🙆‍♀️

Powiem Wam, że w sumie się cieszę, ja lubię jak coś się dzieje, lubię też swoją pracę. Mąż może pracować popołudniami więc wszystko się dobrze zapowiada. A dalej czas pokaże, 3majcie kciuki 😅

2022 stawia przede mna nowe wyzwania, maluje się wizja mamy, żony, sportowca, artystki i studentki pracującej 💪🥂
O no proszę, gratuluję kochana i powodzenia w pracy! 😄😘
 
reklama
Do góry