reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny, aaaaaaaaale dawno mnie tu nie było. Mam do nadrobienia ponad 400 stron, chyba odpuszczę. Jak tam wasze maluszki? Chodzą już ? Czy jeszcze raczkujemy
U nas raczkowanie, bardzo ładne i prawidłowe fizjoterapeutycznie (jest takie słowo?), stanie przy meblach i chodzenie przy nich bokiem, stanie bez trzymanki i ewidentna chęć chodzenia, ale mały jeszcze nie rozgryzł jak podnieść stopy i się nie wypieprzyć na twarz 😅
I fascynacja chlebem oraz wszelkim pieczywem (któraś z Was pisała o bułkach, macham doń serdecznie 😂).

Za to gestykulacje Tomek nadal ma w poważaniu, rośnie drugi aspołeczniak jak matka 😅 aczkolwiek wszystkie dzieci całuje i robi cacy. Buziaki na mokro z otwartą buzią, a cacy z taką siłą, że mylnie można z próbą pobicia pomylić, ale zawsze coś 😅 ale zabaw więcej małpuje i to mnie uspokaja co do jego rozwoju łepetynki.
 
Cześć dziewczyny, aaaaaaaaale dawno mnie tu nie było. Mam do nadrobienia ponad 400 stron, chyba odpuszczę. Jak tam wasze maluszki? Chodzą już ? Czy jeszcze raczkujemy
Cześć! Kopę lat minęło 😜 nie zostawiaj już nas na tak długo. Co u Was słychać? Moja raczkuje, staje, chodzi przy meblach. Raz stanęła sama, ale matka spanikowała i już nie staje 🙈🙈
Pojutrze 10 miesięcy i Marcelina nie ma nadal ani jednego zęba, została jedna sierota, bo nawet @Lipaaa mówiła, że u nich już jest ząbek 🤣🤣
 
Cześć! Kopę lat minęło 😜 nie zostawiaj już nas na tak długo. Co u Was słychać? Moja raczkuje, staje, chodzi przy meblach. Raz stanęła sama, ale matka spanikowała i już nie staje 🙈🙈
Pojutrze 10 miesięcy i Marcelina nie ma nadal ani jednego zęba, została jedna sierota, bo nawet @Lipaaa mówiła, że u nich już jest ząbek 🤣🤣
Yyy karoo-kp pochwalę się, mamy już trzy 😎 😅
 
Karoo-kp, trzymaj Kochana rękę na pulsie z Jagodą.
Córka mojej dobrej koleżanki równo miesiąc popełniła samobójstwo ( pocięła nadgarstki).
Była leczona 1,5 roku, nawet leki dostawała. Silna depresja, miała 15 lat 😭😭😭
Mary to blisko Ciebie w Przyłękach.
 
Karoo-kp, trzymaj Kochana rękę na pulsie z Jagodą.
Córka mojej dobrej koleżanki równo miesiąc popełniła samobójstwo ( pocięła nadgarstki).
Była leczona 1,5 roku, nawet leki dostawała. Silna depresja, miała 15 lat 😭😭😭
Mary to blisko Ciebie w Przyłękach.
Tak młoda osoba..
2 dni temu czytałam właśnie o depresji wśród młodzieży, bardzo smutny reportaż, ale mówiący niestety prawdę o dzisiejszych czasach, o tym że zbyt wiele wymagamy od dzieci, one nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom, oraz inne również problemy które popychają młodzież do samobójstwa. Płakałam gdy to czytałam.
 
reklama
Tak młoda osoba..
2 dni temu czytałam właśnie o depresji wśród młodzieży, bardzo smutny reportaż, ale mówiący niestety prawdę o dzisiejszych czasach, o tym że zbyt wiele wymagamy od dzieci, one nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom, oraz inne również problemy które popychają młodzież do samobójstwa. Płakałam gdy to czytałam.
to prawda ale tylko po części, niektórzy nic nie wymagają nie interesują się i też są samobójstwa🙄 ważne jest chyba też środowisko dookoła które stworzymy dzieciom damy warunki do stworzenia bo Duży wpływ na wychowanie niestety w dzisiejszych czasach ma społeczeństwo, internet. Rodzice są w pracy. Ostatnio bardzo modni YouTubersi rany jakim językiem ci ludzie mówią🙄 to jest straszne a potem dzieci to oglądają idą z telefonami ze szkoły oglądają np. jakąś grę jak przejść i dosłownie słowo w słowo powtarzają przechodząc tą grę wygląda to strasznie 🥶 poziom sięga dna 😭
 
Do góry