reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Yyy karoo-kp pochwalę się, mamy już trzy 😎 😅
A idźcie gdzieś sobie z Mają kurna chata 🤣🤣
Przestaję tu z Wami wszystkimi gadać 😜😜😜

Karoo-kp, trzymaj Kochana rękę na pulsie z Jagodą.
Córka mojej dobrej koleżanki równo miesiąc popełniła samobójstwo ( pocięła nadgarstki).
Była leczona 1,5 roku, nawet leki dostawała. Silna depresja, miała 15 lat 😭😭😭
Mary to blisko Ciebie w Przyłękach.
Trzymam. U nas dziecko wysokowrażliwe i z zaburzeniami lękowymi, bez depresji na szczęście, od lutego lub marca zaczyna terapię, bo ma sporo do przepracowania. Leki też działają, bo mniej śpi i więcej w domu z nami czasu spędza. Bardzo współczuję koleżance, nie wiem, czy byłabym w stanie się z czegoś takiego podnieść 😰😰
 
reklama
to prawda ale tylko po części, niektórzy nic nie wymagają nie interesują się i też są samobójstwa🙄 ważne jest chyba też środowisko dookoła które stworzymy dzieciom damy warunki do stworzenia bo Duży wpływ na wychowanie niestety w dzisiejszych czasach ma społeczeństwo, internet. Rodzice są w pracy. Ostatnio bardzo modni YouTubersi rany jakim językiem ci ludzie mówią🙄 to jest straszne a potem dzieci to oglądają idą z telefonami ze szkoły oglądają np. jakąś grę jak przejść i dosłownie słowo w słowo powtarzają przechodząc tą grę wygląda to strasznie 🥶 poziom sięga dna 😭

Tak, w reportażu było że głównie dzieci z dobrych domów gdzie dostają telefon na odpierdziel bo rodzice głównie w pracy i nikt się nimi nie interesuje, próbują się zabić, takie gdzie np są dysfunkcje typu - matka ćpa z ojczymem i mają wyjebane za przeproszeniem , albo gdzie jest walka o dziecko taka że matka na dobrą sprawę ma gdzieś dziecko ale przed ojcem dziecka a bylym mężem zgrywa to nie wiadomo jaka matkę, zabrania kontaktu w ramach zemsty, i to dziecko wie o tym że by u tego ojca miało lepiej. Głównie to były dzieci od 12 do 17 lat opisywane.
 

Załączniki

  • 76709212-5F23-4638-9891-96F28427C533.jpeg
    76709212-5F23-4638-9891-96F28427C533.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 53
A idźcie gdzieś sobie z Mają kurna chata 🤣🤣
Przestaję tu z Wami wszystkimi gadać 😜😜😜


Trzymam. U nas dziecko wysokowrażliwe i z zaburzeniami lękowymi, bez depresji na szczęście, od lutego lub marca zaczyna terapię, bo ma sporo do przepracowania. Leki też działają, bo mniej śpi i więcej w domu z nami czasu spędza. Bardzo współczuję koleżance, nie wiem, czy byłabym w stanie się z czegoś takiego podnieść 😰😰
Gdy poszła z córką pierwszy raz do psychiatry lekarka zapisala jej lek. Ona trochę przerażona, że będzie truć młody dojrzewający organizm chemią zapytała nieśmiało czy teleki są konieczne. Lekarka do niej poważnie:
- Proszę pani, rozmawiamy o chorobie śmiertelnej.
To nie fanaberie i wymysły jak nam się powszechnie wydaje. Już pisałam, że na basenie widziałam wiele dzieci z pociętymi przedramionami.
Przepraszam za ten ponury nastrój przy weekendzie, ale to mnie jednak rusza
Też mamy dzieci 😔
 
Gdy poszła z córką pierwszy raz do psychiatry lekarka zapisala jej lek. Ona trochę przerażona, że będzie truć młody dojrzewający organizm chemią zapytała nieśmiało czy teleki są konieczne. Lekarka do niej poważnie:
- Proszę pani, rozmawiamy o chorobie śmiertelnej.
To nie fanaberie i wymysły jak nam się powszechnie wydaje. Już pisałam, że na basenie widziałam wiele dzieci z pociętymi przedramionami.
Przepraszam za ten ponury nastrój przy weekendzie, ale to mnie jednak rusza
Też mamy dzieci 😔
Doskonale rozumiem.
To jeden z powodów, dla których nie sypiam po nocach.
Podobnie powiedziała mi psychiatra. Ze Jagoda siedzi na tykającej bombie, która w każdej chwili może wybuchnąć i nikt nie wie, z jaką siłą
 
Mój mały szkrab ma coraz większe włosy nie używam kosmetyków do mycia ale widzę i czuję, że te włosy robią mu się takie matowe🙁
Używacie jakiś szamponów co polecacie?
 
Mój mały szkrab ma coraz większe włosy nie używam kosmetyków do mycia ale widzę i czuję, że te włosy robią mu się takie matowe🙁
Używacie jakiś szamponów co polecacie?
My też mamy z hippa "żel do ciała i włosów" od urodzenia w sumie, nic innego nie używamy. Ale moje dziecko to ma cztery kłaki na głowie i to wszystko :)
Czy podajecie dzieciom fasolę? W jakiej postaci? Będę robić jutro zupę fasolową i tak myślę czy nie zrobić też wersji dziecięcej dla małej.
 
reklama
Do góry