reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

To my lepsi, bo młody wstał o 5 a od 6:30 do 8 drzemkę zaliczył pierwszą a ja z nim na szczęście 😳
pogratulować mój dopiero poszedł na Mleczko z Morfeuszem 🙄. Tez od 5 nie spał 😂 może się chłopaki dogadali 😂 ja niestety jakoś nie mogę usunąć w dzień ale Mąż zaczął wcześniej pracę to wcześniej może we 3 skimniemy 🤪
 
reklama
Uff, zasnela 10:15, ale tak marudziła i płakał, że nie umiała zasnąć a była padnięta 😅 Ale jak już zasnela na rękach to jak ją odłożyłam to ani drgnęła 😂
IMG_20211019_102214.jpg
 
Uff, zasnela 10:15, ale tak marudziła i płakał, że nie umiała zasnąć a była padnięta 😅 Ale jak już zasnela na rękach to jak ją odłożyłam to ani drgnęła 😂
Zobacz załącznik 1328026
Jaki Aniołeczek ❤ moja spała 5 minut w aucie od rana więc liczę że może jeszcze przyśnie chwile podczas karmienia. No chyba że zaraz babcia nam wbije do pokoju to będzie po wszystkim
 
jak urodziłam to nam polecali żeby podać małemu leki na rsv ale kogo na to stać podalam Wam to jest ok 50 tyś ☹️ i tak co sezon.
koszmar to jest wirus którego boję się najbardziej chociaż już coraz nowo bo mój maluszek już nie jest taki maluszek 😍 ale wiadomo na zimne dmuchać trzeba 😟
Pamiętam ten Twój wpis, właśnie wtedy poczytałam o tym wirusie, też się go bardzo boję.
 
U mnie dziś pobudka o 2.30, mąż się przebudził, bo nasze dziecko wstało sobie i trzymało się za wezglowie i tancowalo, wydajac przy tym radosne okrzyki 🙆‍♀️
Skubana nie zaczepiała nas tylko sobie wstała 🤦‍♀️

I tak przez 40 minut fikala w łóżku.

Jak się nauczy chodzić i obudzi się w nocy to może pójdzie sobie do zabawek albo gdzieś... 🙈
 
reklama
Do góry