reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Szybkiego powrotu do zdrówka dla Tomka! Teraz sezon w pełni niestety i też się tego wirusa boję.
A od kogoś go mały Załapał? 😥
Wirus daje objawy po 2-8 dniach od zarazenia, wiec jedynie ktos z domownikow, bo na zmiane narzekalismy na jakies drapania w gardlach (mieszkamy u moich rodzicow, wiec jest 4 doroslych) lub zwyczajnie samo przylecialo powietrzem kij wie skad.
 
Masakra... 😱 Niewyobrażam sobie tego pobytu w szpitalu... Moim zdaniem szpitale powinny być dobrze przygotowane i zainwestować w potrzebne i przemyślane meble itp... Abym nigdy nie musiała przez to przechodzić. Już wystarczająco wyleżałyśmy się w szpitalu i jeździłyśmy po szpitalach, lekarzach itp. Na szczęście jak leżałyśmy na onkologii to miałyśmy swój pokoik i malutka miała swoje łóżko a ja miałam fotel rozkładany, dość wąski, ale ze karmiłam piersią na leżąco to ja z małą spałam w nocy i w dzień na tym fotelu 😅 byłam tak poskładana, oczywiście tylko na boku spałam by jej nic nie zrobić, inaczej byśmy się nie pomieściły. Ale dobrze wspominam ten oddział. Malutka miała wtedy niecałe 6 tyg.
Zaden szpital chyba nie byl przygotowany na tyle tak malych dzieci w tak krotkim czasie. Meble to pól biedy, ale trzeba jeszcze miec sale do polozenia tych dzieciakow.
 
Jest prawie 8 a my idziemy już na pierwszą drzemkę 😅 Mała wstała o 6 😭 I tak codziennie.. Wy pewnie dopiero wstajecie 😁 Kto z nami od 6 nie śpi? 😁

Edit: Drzemka trwała 15 minut 😭 a chciałam z nią pospać i się wyspać 😴
To my lepsi, bo młody wstał o 5 a od 6:30 do 8 drzemkę zaliczył pierwszą a ja z nim na szczęście 😳
 
Jest prawie 8 a my idziemy już na pierwszą drzemkę 😅 Mała wstała o 6 😭 I tak codziennie.. Wy pewnie dopiero wstajecie 😁 Kto z nami od 6 nie śpi? 😁

Edit: Drzemka trwała 15 minut 😭 a chciałam z nią pospać i się wyspać 😴
Ja od 5 a teaz śpi od 9😍 niestety próbowałam i ja zasnąć nie da rady...nie potrzebnie kawę już piłam 🙄
 
reklama
Właśnie przed chwilą był reportaż w Dzień dobry TVN o RSV.
W zeszłym roku nie było zakazen bo były lockdowny, i teraz temu ten wirus szaleje ze zdwojoną siłą.
jak urodziłam to nam polecali żeby podać małemu leki na rsv ale kogo na to stać podalam Wam to jest ok 50 tyś ☹️ i tak co sezon.
koszmar to jest wirus którego boję się najbardziej chociaż już coraz nowo bo mój maluszek już nie jest taki maluszek 😍 ale wiadomo na zimne dmuchać trzeba 😟
 
Do góry