reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ale fajnie. Mój brat wyemigrował z Torunia do Radomia. Mieszka tam już 8lat. Lubię to miasto 🧡
😱 matko Toruń zamienić na Radom nigdy!
ale wiadomka każdy lubi co innego 😂😂
kiedyś jak jeszcze oglądałam TV z 15 lat temu pokazywali w faktach jak goście wyrwali bankomat i wieźli na taczce na złom wpadli bo zarejestrowała ich kamera na rondzie 😂😂😂
z tym mi się kojarzy Radom no i jeszcze ze znienawidzonym rondem Kozienickim🤬
 
reklama
U mnie dziś pobudka o 2.30, mąż się przebudził, bo nasze dziecko wstało sobie i trzymało się za wezglowie i tancowalo, wydajac przy tym radosne okrzyki 🙆‍♀️
Skubana nie zaczepiała nas tylko sobie wstała 🤦‍♀️

I tak przez 40 minut fikala w łóżku.

Jak się nauczy chodzić i obudzi się w nocy to może pójdzie sobie do zabawek albo gdzieś... 🙈

Ja obstawiam że jak zacznie chodzić to będę mieć po chwili dziecko obok siebie 😂 i będą się bić z psem o miejsce. Podejrzewamy że one we dwie będą spać na łóżku, a my wylądujemy na tych jej puzzlach do zabawy 😂
 
Ja obstawiam że jak zacznie chodzić to będę mieć po chwili dziecko obok siebie 😂 i będą się bić z psem o miejsce. Podejrzewamy że one we dwie będą spać na łóżku, a my wylądujemy na tych jej puzzlach do zabawy 😂
tak będzie 🤣🤣🤣
U mnie rządzą dzisiaj dwa memy🤪

Ps jeszcze do końca tyg i skok się skończy będzie lepiej 🤗
 

Załączniki

  • 793939AA-0FA4-415B-BD96-66CF956E2331.jpeg
    793939AA-0FA4-415B-BD96-66CF956E2331.jpeg
    79,4 KB · Wyświetleń: 49
  • 80B4E4B5-8823-481D-95D0-9C30B4E0FEA3.jpeg
    80B4E4B5-8823-481D-95D0-9C30B4E0FEA3.jpeg
    83,1 KB · Wyświetleń: 52
reklama
😱 matko Toruń zamienić na Radom nigdy!
ale wiadomka każdy lubi co innego 😂😂
kiedyś jak jeszcze oglądałam TV z 15 lat temu pokazywali w faktach jak goście wyrwali bankomat i wieźli na taczce na złom wpadli bo zarejestrowała ich kamera na rondzie 😂😂😂
z tym mi się kojarzy Radom no i jeszcze ze znienawidzonym rondem Kozienickim🤬
Za pracą pojechał. Radom to firmy z Warszawy.
Toruń to zwiedzać można, tak na weekend.
Lubię to i to miasto.
Mi się Radom podoba, ma specyficznq zabudowę Starówki, no i Krzyś dużo ciekawych okolic nam pokazał :)
 
Do góry