reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziękuję za przyjęcie 😊.
Postaram się w skrócie streścić te 9 miesięcy 😁. Początek ciąży był stresujący, bo w 6t wylądowałam z silnym krwawieniem na ip :(. Ówczesny ginekolog zasugerował, że to poronienie i żeby od razu jechać do szpitala.. Na szczęście jego diagnoza nie potwierdził się, a powód krwawienia nie został wyjaśniony. Po raz pierwszy właśnie w szpitalu zostało uwidocznione bicie ❤. Potem były mdłości i wymioty 🥴😁, ale ciąża przebiegała dobrze :). Lili urodziła się malutka, bo miała 3190 i 54 cm. Natomiast przez pierwszy miesiąc przybrala prawie 2kg..😅. Pediatra 3 razy dopytywała, czy aby kp 😁.
Karmilam piersią 4 msc, potem nastał kryzys. Mała za nic nie chciała piersi, próbowałam wszystkiego, poddałam sie i zaczęliśmy przygodę z mm. Aktualnie Lilka waży 8400 i ma 67cm :) za tydzień kończymy pół roku
Ale słodziak z niej ❤️
Heh w miesiąc 2 kg....to moja tyle w 4 miesiące:)A mówią że na mm dzieci szybciej przybierają 😂Super , że jest z Wami i to cala zdrowiuteńka :)
 
reklama
Dziękuję za przyjęcie 😊.
Postaram się w skrócie streścić te 9 miesięcy 😁. Początek ciąży był stresujący, bo w 6t wylądowałam z silnym krwawieniem na ip :(. Ówczesny ginekolog zasugerował, że to poronienie i żeby od razu jechać do szpitala.. Na szczęście jego diagnoza nie potwierdził się, a powód krwawienia nie został wyjaśniony. Po raz pierwszy właśnie w szpitalu zostało uwidocznione bicie ❤. Potem były mdłości i wymioty 🥴😁, ale ciąża przebiegała dobrze :). Lili urodziła się malutka, bo miała 3190 i 54 cm. Natomiast przez pierwszy miesiąc przybrala prawie 2kg..😅. Pediatra 3 razy dopytywała, czy aby kp 😁.
Karmilam piersią 4 msc, potem nastał kryzys. Mała za nic nie chciała piersi, próbowałam wszystkiego, poddałam sie i zaczęliśmy przygodę z mm. Aktualnie Lilka waży 8400 i ma 67cm :) za tydzień kończymy pół roku 😊
Witajcie!
Przepiękna 🥰 tiulowa spódniczka jak mamunia 😂 Piękne!

PS mój 2 kg a już 8,18 kg (7 ms 1 tc)
 
Dziewczyny kiedy przesiadacie swoje maluszki do spacerówki ? Jakiej firmy macie te spacerówki ?
Ja chce teraz coś kupić, ale nie mogę się zdecydować. Pomożecie ? 😊😉💜🦋
Ja mam Venicci Tinum polecam jest leciutką 12 kg całość, szybko się składa na ramię wieszasz i znosisz 😜
materiał UV50, wentylacja, wszystkie dodatki
ja już przesadziłam ale mój 7 ms 1 tc i moja rozkłada się na płasko
 
Witam Was wszystkie serdecznie :).
Przyznam szczerze, że śledzę ten wątek już bardzo długi czas, jednakże nigdy nie miałam odwagi udzielić się publicznie 😊. Myślę że czas to w końcu zmienić 👌😁. Mam nadzieję, że będę mogła dołączyć do tego zacnego grona :). Wasze historie, rady, cenne wskazówki nieraz pomogły mi w wychowaniu mojej latorośli. Miałam być kwietniową mamą 👌😊, los chciał inaczej i moja pierwsza córeczka pojawiła się na świecie 26.03 przez cc, nazywa się Lili 😊😊.
Ooo witamy nową Marcówkę 😀 I to jeszcze córka urodziła się w piękny dzień, dzień moich urodzin 😍 A moja córka Nelka urodziła się dzień wcześniej, 25.03, sprawiła mi najwspanialszy prezent na 26 urodziny 🥰
Lili śliczne imię ❤️ także zapraszamy do udzielania się na forum 😉
 
Dziękuję za przyjęcie 😊.
Postaram się w skrócie streścić te 9 miesięcy 😁. Początek ciąży był stresujący, bo w 6t wylądowałam z silnym krwawieniem na ip :(. Ówczesny ginekolog zasugerował, że to poronienie i żeby od razu jechać do szpitala.. Na szczęście jego diagnoza nie potwierdził się, a powód krwawienia nie został wyjaśniony. Po raz pierwszy właśnie w szpitalu zostało uwidocznione bicie ❤. Potem były mdłości i wymioty 🥴😁, ale ciąża przebiegała dobrze :). Lili urodziła się malutka, bo miała 3190 i 54 cm. Natomiast przez pierwszy miesiąc przybrala prawie 2kg..😅. Pediatra 3 razy dopytywała, czy aby kp 😁.
Karmilam piersią 4 msc, potem nastał kryzys. Mała za nic nie chciała piersi, próbowałam wszystkiego, poddałam sie i zaczęliśmy przygodę z mm. Aktualnie Lilka waży 8400 i ma 67cm :) za tydzień kończymy pół roku 😊
Witamy, kolejną ślicznotkę 🥰fajnie że zdecydowałaś się napisać 😃
 
reklama
Do góry