reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

to u mnie za rok 40 i mam szczęście, że mój kręgosłup jest ok. Moim zdaniem to przez tryb życia mamy (mamy, tzn. nasza populacja) problemy z kręgosłupem, praca siedząca, mało ruchu, wszędzie samochodem.. Na pewno wzmocnienie mięśni kręgosłupa jest dobrym rozwiązaniem a z tym wiąże się regularny trening
Uważam, że joga jest rewelacyjna również rewelacyjna na problemy z kręgosłupem. Mój mąż dostał zestaw ćwiczeń i większość to była właśnie z jogi, którą zdarza mi się ćwiczyć i uwielbiam 😁
 
reklama
To ja też dołączam mojego malucha 😉
 

Załączniki

  • IMG-20210919-WA0001.jpg
    IMG-20210919-WA0001.jpg
    101 KB · Wyświetleń: 68
Uważam, że joga jest rewelacyjna również rewelacyjna na problemy z kręgosłupem. Mój mąż dostał zestaw ćwiczeń i większość to była właśnie z jogi, którą zdarza mi się ćwiczyć i uwielbiam 😁
tak, potwierdzam :) jak już pisałam wcześniej moja przygoda z jogą trwa od 4 lat i ma naprawdę zbawienny wpływ na zdrowie, ćwiczone są wszystkie grupy mięśni naraz i na efekty nie trzeba długo czekać
 
Pięknie imię i urocza dziewczyna 😍😍😍
Uważam, że joga jest rewelacyjna również rewelacyjna na problemy z kręgosłupem. Mój mąż dostał zestaw ćwiczeń i większość to była właśnie z jogi, którą zdarza mi się ćwiczyć i uwielbiam 😁
Ważne, żeby angażować mięśnie głębokie 👍

Ja jeszcze tylko dziś mam labę 🙈
Obiecałam sobie, że do 6 miesiąca życia małej mam luzy a potem wracam na drążek 🥴
 
Witam Was wszystkie serdecznie :).
Przyznam szczerze, że śledzę ten wątek już bardzo długi czas, jednakże nigdy nie miałam odwagi udzielić się publicznie 😊. Myślę że czas to w końcu zmienić 👌😁. Mam nadzieję, że będę mogła dołączyć do tego zacnego grona :). Wasze historie, rady, cenne wskazówki nieraz pomogły mi w wychowaniu mojej latorośli. Miałam być kwietniową mamą 👌😊, los chciał inaczej i moja pierwsza córeczka pojawiła się na świecie 26.03 przez cc, nazywa się Lili 😊😊.
Witamy serdecznie:-) nie ma czego się wstydzić, nie gryziemy 😊
 
Pięknie imię i urocza dziewczyna 😍😍😍

Ważne, żeby angażować mięśnie głębokie 👍

Ja jeszcze tylko dziś mam labę 🙈
Obiecałam sobie, że do 6 miesiąca życia małej mam luzy a potem wracam na drążek 🥴
Dziękuję 🥰 mąż mówi, że za długie imię wybraliśmy hahahhahha to mówimy Domi
starszaki wyglądały identycznie jak Domi, a teraz nie są podobni do siebie. Jestem ciekawa jak będzie wyglądać za kilka lat i czy będzie podobna do rodzeństwa🤔

jeśli masz taką możliwość to nie zwlekaj - ruch to zdrowie🙂
 
Kupiłam Idze nowe pajace w większym rozmiarze....te środkowe będą jej idealnie pasować do tapety w pokoju:)
Uwielbiam śpiochy z next:)
No i jeszcze takie...cudne są...
Matko dobrze ze ktos tu zamawiał z next! Jak z zamówieniami? Bo się różnych opinii naczytalam. Piękne mają body I kilka z UK mam. Kilka razy chciałam zamawiać ale te opinie..
Ojejku, ten mały przystojniak wygląda jak brat Anastazji 😍😍😍
O rodzeństwo 😃
 
reklama
Do góry