reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziękuję za przyjęcie 😊.
Postaram się w skrócie streścić te 9 miesięcy 😁. Początek ciąży był stresujący, bo w 6t wylądowałam z silnym krwawieniem na ip :(. Ówczesny ginekolog zasugerował, że to poronienie i żeby od razu jechać do szpitala.. Na szczęście jego diagnoza nie potwierdził się, a powód krwawienia nie został wyjaśniony. Po raz pierwszy właśnie w szpitalu zostało uwidocznione bicie ❤. Potem były mdłości i wymioty 🥴😁, ale ciąża przebiegała dobrze :). Lili urodziła się malutka, bo miała 3190 i 54 cm. Natomiast przez pierwszy miesiąc przybrala prawie 2kg..😅. Pediatra 3 razy dopytywała, czy aby kp 😁.
Karmilam piersią 4 msc, potem nastał kryzys. Mała za nic nie chciała piersi, próbowałam wszystkiego, poddałam sie i zaczęliśmy przygodę z mm. Aktualnie Lilka waży 8400 i ma 67cm :) za tydzień kończymy pół roku 😊
Jaka słodziutka malutka, jakie piękne pełne usta!
Powiem szczerze dobrze ze sie nie potwierdziły słowa lekarza. Masz taką cudowną kruszynę!
 
Matko dobrze ze ktos tu zamawiał z next! Jak z zamówieniami? Bo się różnych opinii naczytalam. Piękne mają body I kilka z UK mam. Kilka razy chciałam zamawiać ale te opinie..
Ja zamawiałam raz....szczerze nie czytałam żadnych opinii wcześniej i może dobrze bo pewnie bym myślała czy zamówić:)A z zamówieniem nie było żadnego problemu....przyszło nawet wcześniej niż było napisane:)Teraz to ma przyjść 27 września więc napiszę od razu jak tylko otrzymam zamówienie:)
Ja się muszę pochwalić bo pęknę 😂 Tusia dziś sama usiadła od siebie 😃 coś fantastycznego!
Superrr......no to jak nic Iga musi się postarać:)
 
Witam Was wszystkie serdecznie :).
Przyznam szczerze, że śledzę ten wątek już bardzo długi czas, jednakże nigdy nie miałam odwagi udzielić się publicznie 😊. Myślę że czas to w końcu zmienić 👌😁. Mam nadzieję, że będę mogła dołączyć do tego zacnego grona :). Wasze historie, rady, cenne wskazówki nieraz pomogły mi w wychowaniu mojej latorośli. Miałam być kwietniową mamą 👌😊, los chciał inaczej i moja pierwsza córeczka pojawiła się na świecie 26.03 przez cc, nazywa się Lili 😊😊.

Witamy Cię serdecznie
 
reklama
Dziękuję za przyjęcie 😊.
Postaram się w skrócie streścić te 9 miesięcy 😁. Początek ciąży był stresujący, bo w 6t wylądowałam z silnym krwawieniem na ip :(. Ówczesny ginekolog zasugerował, że to poronienie i żeby od razu jechać do szpitala.. Na szczęście jego diagnoza nie potwierdził się, a powód krwawienia nie został wyjaśniony. Po raz pierwszy właśnie w szpitalu zostało uwidocznione bicie ❤. Potem były mdłości i wymioty 🥴😁, ale ciąża przebiegała dobrze :). Lili urodziła się malutka, bo miała 3190 i 54 cm. Natomiast przez pierwszy miesiąc przybrala prawie 2kg..😅. Pediatra 3 razy dopytywała, czy aby kp 😁.
Karmilam piersią 4 msc, potem nastał kryzys. Mała za nic nie chciała piersi, próbowałam wszystkiego, poddałam sie i zaczęliśmy przygodę z mm. Aktualnie Lilka waży 8400 i ma 67cm :) za tydzień kończymy pół roku 😊
Słodka maleńka i jakie ma piękne usteczka ❤️
 
Do góry