reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Nie wiem czy już faktycznie coś się dzieje czy to przeziębieniowe, w nosie gluty, językiem ciągle jeździ po dziąsłach, odkasluje czasem, i wszystko idzie do buzi.. Ja juz nie wiem jak to ząbkowanie moze wyglądać
Tak dokładnie to wygląda....jeszcze kupa bardzo rzadka się pojawi i możesz wypatrywać :)
Jakie spojrzenie, ciekawe co sobie myślała 🤔 śliczna dziewczynka❤️
Dziewczynki to takie małe laleczki 😍
Hehe znowu mi tą opaskę założyła i każe się uśmiechać.....pewnie to sobie myślała 😂
😂
 
Witam Was wszystkie serdecznie :).
Przyznam szczerze, że śledzę ten wątek już bardzo długi czas, jednakże nigdy nie miałam odwagi udzielić się publicznie 😊. Myślę że czas to w końcu zmienić 👌😁. Mam nadzieję, że będę mogła dołączyć do tego zacnego grona :). Wasze historie, rady, cenne wskazówki nieraz pomogły mi w wychowaniu mojej latorośli. Miałam być kwietniową mamą 👌😊, los chciał inaczej i moja pierwsza córeczka pojawiła się na świecie 26.03 przez cc, nazywa się Lili 😊😊.
No to witamy Lili w gronie marcowych dzieciaczków no i oczywiście Ciebie w gronie marcowych mam:)
Bardzo fajnie , że zdecydowałaś się do nas dołączyć:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam Was wszystkie serdecznie :).
Przyznam szczerze, że śledzę ten wątek już bardzo długi czas, jednakże nigdy nie miałam odwagi udzielić się publicznie 😊. Myślę że czas to w końcu zmienić 👌😁. Mam nadzieję, że będę mogła dołączyć do tego zacnego grona :). Wasze historie, rady, cenne wskazówki nieraz pomogły mi w wychowaniu mojej latorośli. Miałam być kwietniową mamą 👌😊, los chciał inaczej i moja pierwsza córeczka pojawiła się na świecie 26.03 przez cc, nazywa się Lili 😊😊.
Witamy, to tak jak ja i Czajo, od początku w tym gronie, aktywnie od czerwca.
Też nie miałam odwagi wcześniej.
A zgodzisz się tak od razu pokazać nam Lili? 🤗
 
Ja wam współczuję dziewczyny z tymi kręgosłupami. Mi za 2 lata stuknie 40 ale odpukać kręgosłup nie doskwiera. Natomiast mój mąż też często cierpi. Kiedyś regularnie jeździł na jakieś blokady przy użyciu sterydów i pomagało na jakiś czas. Jednak, ile można tak się truć? Teraz korzysta z pomocy dobrego masażysty, podobno masaż boli ale potem jest mega ulga 😳🙂
to u mnie za rok 40 i mam szczęście, że mój kręgosłup jest ok. Moim zdaniem to przez tryb życia mamy (mamy, tzn. nasza populacja) problemy z kręgosłupem, praca siedząca, mało ruchu, wszędzie samochodem.. Na pewno wzmocnienie mięśni kręgosłupa jest dobrym rozwiązaniem a z tym wiąże się regularny trening
 
Kupiłam Idze nowe pajace w większym rozmiarze....te środkowe będą jej idealnie pasować do tapety w pokoju:)
Uwielbiam śpiochy z next:)
No i jeszcze takie...cudne są...
 
Witam Was wszystkie serdecznie :).
Przyznam szczerze, że śledzę ten wątek już bardzo długi czas, jednakże nigdy nie miałam odwagi udzielić się publicznie 😊. Myślę że czas to w końcu zmienić 👌😁. Mam nadzieję, że będę mogła dołączyć do tego zacnego grona :). Wasze historie, rady, cenne wskazówki nieraz pomogły mi w wychowaniu mojej latorośli. Miałam być kwietniową mamą 👌😊, los chciał inaczej i moja pierwsza córeczka pojawiła się na świecie 26.03 przez cc, nazywa się Lili 😊😊.
Witaj 👋

Fajnie, że dołączasz!
Napisz nam trochę o Lili i o sobie, jak duża przyszła na świat, jak się obecnie miewa i wgl jak Ci ciąża i porod minęły 😁
Extra byłoby zobaczyć kolejne marcowe maleństwo!!!
 
reklama
Do góry