reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

My też nie byliśmy u fizjoterapeuty ani razu😉a czkawke np. dostaje jak leży na brzuchu 🙈

a idziecie ponownie na usg bioderek?

U nas było wszystko ok. Ale jeszcze się rozwijały wiec lekarz wpisał, że kontrola na życzenie i się zastanawiam czy iść bo w sumie nic mnie nie niepokoi ale z drugiej strony może warto sprawdzić.
A Wy jak robicie?
Ja nie byłam na kontroli, ale będę szła, tylko nie wiem kiedy 😅 Bo my chcemy iść do tego radiologa, który nam wykrył guz unaczyniony na szyi i skierował na onkologie. Jest mega dobry i u niego też robiłam usg przezciemiaczkowe i usg bioderek i było ok wszystko. A ten radiolog jest w Chorzowie, 100 km od nas i przyjmuje tylko we wtorki więc nie zawsze da się tak umówić.
 
reklama
daj spokój to nie rodzina królewska 😂 a wy nie robicie nic nie etycznego.
moja kuzynka to była bezczelna napisała wprost min 1 tys😂😂😂
oczywiście na wesele

Ooooo grubo laska poszła....po całości....zastanowiłabym się 3 razy czy iśc czy nie na takie wesele:)
a idziecie ponownie na usg bioderek?
Tak my idziemy w środę...niby na pierwszych było wszystko oki ale neonatolog wypisała skierowanie na drugie , że trzeba sprawdzić...no to idziemy:)
 
Nie poszłabym na takie wesele 😂 ale polot laska miała
Też bym nie poszła. Moim zdaniem to jest egoistyczne zapraszać kogoś na wesele i żądać, że minimum 1 tyś w kopercie ( żeby się zwróciło i jeszcze mieli dużo ). Na wesele zaprasza się bliskich i znajomych, z którymi chce się wspólnie spędzić ten wspaniały dzień, a nie po to by zarobić.
oczywiście że nie poszliśmy jeszcze było napisane że dzieci nie wskazane 😂😂😂
raczej 12+
no my i tak w tym czasie nie chodziliśmy z naszym wczesniakiem więc olałam😂😂😂
I prawidłowo. Przy małym dziecku jest wystarczająco wydatków, tym bardziej przy wczesniaczku gdzie trzeba wydawać mnóstwo kasy na prywatnych specjalistów..
 
A czemu chodzicie do fizjoterapeuty? Z każdym bobasem trzeba się wybrac🤔
U fizjoterapeuty nie byłam z żadną trójką zaś u ortopedy owszem jak młody miał 4 tyg jak go brałam do odbicia czułam że coś z bioderkiem było nie tak jakby prawa strona opór robiła i faktycznie na usg widać było gołym okiem że miałam rację 4 tyg ćwiczyłam mu bioderka i obyło się bez pieluchy ortopedycznej... Teraz mam przyjść na kontrol jak zacznie raczkować. Jak widzisz że coś się dzieje to jak najbardziej trzeba skontrolować 😊
 
Też bym nie poszła. Moim zdaniem to jest egoistyczne zapraszać kogoś na wesele i żądać, że minimum 1 tyś w kopercie ( żeby się zwróciło i jeszcze mieli dużo ). Na wesele zaprasza się bliskich i znajomych, z którymi chce się wspólnie spędzić ten wspaniały dzień, a nie po to by zarobić.

I prawidłowo. Przy małym dziecku jest wystarczająco wydatków, tym bardziej przy wczesniaczku gdzie trzeba wydawać mnóstwo kasy na prywatnych specjalistów..
My z mężem nie liczyliśmy na zwrot z kopert, chcieliśmy aby się wszyscy dobrze bawili i ten dzień dobrze wspominali. A w kopertach by mogło być nawet 0zł. Trochę to świńskie żądać min. 1 tys, skoro nie każdego stać aby taka kwotę. Więc sądzę że na tym weselu się bawiło wąskie grono 😂
 
reklama
My z mężem nie liczyliśmy na zwrot z kopert, chcieliśmy aby się wszyscy dobrze bawili i ten dzień dobrze wspominali. A w kopertach by mogło być nawet 0zł. Trochę to świńskie żądać min. 1 tys, skoro nie każdego stać aby taka kwotę. Więc sądzę że na tym weselu się bawiło wąskie grono 😂
no i słusznie ale powiem Wam, że my od urodzenia małego chyba z 5 zaproszeń odmówiliśmy zresztą nigdzie nie byliśmy to ludziska teraz mają wymagania konkret - może to po pandemii 😂
a to wesele wcale nie takie złe z tego co wiem od siorki to ok 60 osób głównie po stronie pana młodego ahh bogaccy 😂
 
Do góry