reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Kochana my dopiero też odbijamy z wagą bo słabo nam to szło przez wędzidełko, dopiero z wagi 3800 przy narodzinach mamy 6530 (wczorajszy pomiar). A córka urodzona 2 marzec.
Moja wędzidełko miała robione zaraz po porodzie...ale ona należy do tych które niechętnie od początku jedzą mleko...i niewiele razy się zdarzyło aby zjadła zalecaną porcję mleka....wiecznie jest walka o każdy ml mleka....nawet na tym nowym teraz sytuacja nie uległa zmianie niestety....:/
 
reklama
Moja wędzidełko miała robione zaraz po porodzie...ale ona należy do tych które niechętnie od początku jedzą mleko...i niewiele razy się zdarzyło aby zjadła zalecaną porcję mleka....wiecznie jest walka o każdy ml mleka....nawet na tym nowym teraz sytuacja nie uległa zmianie niestety....:/
Mój z 10 marca waga urodzeniowa 3550g z początku wisiał non stop na cycu ładnie nabierał a teraz od miesiąca walka z mlekiem teraz waży 6200g cyca pociągnie 2 min i mu starczy przez 2 tyg przybrał 100g🤦‍♀️ staram się mu wcisnąć chociaż dwa razy dziennie mleko nan ale wypije 30ml i nie chce więcej także wiem co czujesz 😉
 
Mój z 10 marca waga urodzeniowa 3550g z początku wisiał non stop na cycu ładnie nabierał a teraz od miesiąca walka z mlekiem teraz waży 6200g cyca pociągnie 2 min i mu starczy przez 2 tyg przybrał 100g🤦‍♀️ staram się mu wcisnąć chociaż dwa razy dziennie mleko nan ale wypije 30ml i nie chce więcej także wiem co czujesz 😉

Ostatnio lekarz pediatra prywatnie mnie uspokoiła ze dzieci na piersi przybierają skokowo więc tydzień może być lipa a na następny nagle wielkie bum, u nas się to sprawdza 😃 chwilą jest pauzy a zaraz idzie jak burza.
 
Boże zazdroszczę!! Ja jedynie na balkon sobie ten basenik wystawić mogę 😂😂😂 albo mi się na balkonie n zmieści. Jedyny ratunek to ucieczka do teściów na ogród bo bliżej mieszkają niż moja mama (10km)
No to my też do teściów jeździmy na ogród, wczoraj Nelka zaliczyła pierwsze pluskanie w baseniku 🤗 A ja razem z nią na klęczka 😅 My do teściów blisko, 5 minut autem. Do moich rodzicow daleko bo 100km.
 
reklama
Dziewczyny moja córcia będzie miała we wtorek 14 tygodni, nie umie jeszcze obracać się na brzuszek ale za to bardzo zadziera główkę do góry jak do siadania.
Czy Wasze dzieci mają podobnie?


Coś tu chyba nie po kolei...
Moja córka będzie w czwartek miała 13 tygodni. Moja to jeszcze nie obraca się z pleców na boki. My chodzimy do fizjo i ćwiczymy, bo mała ma asymetrie i ją musimy zwalczyć. I ćwiczymy też na brzuszku aby jej się rączki nie rozjeżdżały na boki i żeby je bardziej do przodu dawała i chwytała jakieś zabawki przy leżeniu na brzuchu. Bo jak leży na pleckach to już sobie chwyta jak jej się coś da do rączek 🙂
Także ciężko mi powiedzieć czy coś jest nie tak, każde dziecko w innym tempie rozwija się. Mi się wydaje, że 14 tydzień to jeszcze za wcześnie na przewracanie się z plecków na brzuszek.
 
Do góry