reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny sory ze tak wypytuje, czy wasze dzieciaczki też się z drzemki budzą z płaczem? U nas to staje się normą..
 
reklama
Hej dziewczyny:) Jestem tutaj nowa ale muszę przyznać ,że czytam Was od około 2 tygodni:) Mam nadzieję , że przyjmiecie mnie i razem będziemy mogły dyskutować na tematy naszych marcowych dzieciaczków:) Moja Iga urodziła się 4 marca...z przybieraniem masy idzie nam słabo ale ważne , że przodu:)Obecnie mamy 5300 g a waga urodzeniowa 3530 g:/Niedano stwierdzono nam zaburzenie wchłaniania na tle alergicznym i od tyg jesteśmy na mleku aminokwasowym:)Poza tym rehabilitujemy się bo ma stwierdzoną asymetrie ta moja dziecinka:)
I moja młoda też tak robi...na brzuch obrócić się nie chce ale głowę jak do siadu podnosi...:/Jutro będę na zajęciach z fizjoterapii to zapytam o to czy trzeba interweniować...tylko jak?I czy zostawić aby ćwiczyła mięśnie:)
Mojej też zdarza się , że budzi się z płaczem z drzemki ale nie zauważyłam aby się to jakoś nasiliło bo robi tak prawie od zawsze...
 
Z resztą moja gwiazda należy do dzieci które jak im się coś nie spodoba to dają tak znać , że sąsiedzi słyszą...od urodzenia była płaczliwy dzieckiem....pierwszy miesiąc to był "sajgon" a im starsza tym mniej płaczu...można nawet pokusić się o stwierdzenie , że płacze tylko wtedy kiedy już naprawdę coś chce....ale nie zapeszam co by nie powróciła do starych nawyków:)
 
Z resztą moja gwiazda należy do dzieci które jak im się coś nie spodoba to dają tak znać , że sąsiedzi słyszą...od urodzenia była płaczliwy dzieckiem....pierwszy miesiąc to był "sajgon" a im starsza tym mniej płaczu...można nawet pokusić się o stwierdzenie , że płacze tylko wtedy kiedy już naprawdę coś chce....ale nie zapeszam co by nie powróciła do starych nawyków:)
Witamy😊pewnie więcej osób więcej doświadczeń😉mój jak jest głodny to się tak drze , że moja mama mówi, że jakby to było u sąsiadów to by poszła sprawdzić co tam się dzieje😂😂😂
Tak mówią, że najważniejsze że przybiera, dobrze , że już wiesz co jest grane przynajmniej możesz działać 😉
 
Hej dziewczyny:) Jestem tutaj nowa ale muszę przyznać ,że czytam Was od około 2 tygodni:) Mam nadzieję , że przyjmiecie mnie i razem będziemy mogły dyskutować na tematy naszych marcowych dzieciaczków:) Moja Iga urodziła się 4 marca...z przybieraniem masy idzie nam słabo ale ważne , że przodu:)Obecnie mamy 5300 g a waga urodzeniowa 3530 g:/Niedano stwierdzono nam zaburzenie wchłaniania na tle alergicznym i od tyg jesteśmy na mleku aminokwasowym:)Poza tym rehabilitujemy się bo ma stwierdzoną asymetrie ta moja dziecinka:)
I moja młoda też tak robi...na brzuch obrócić się nie chce ale głowę jak do siadu podnosi...:/Jutro będę na zajęciach z fizjoterapii to zapytam o to czy trzeba interweniować...tylko jak?I czy zostawić aby ćwiczyła mięśnie:)
Mojej też zdarza się , że budzi się z płaczem z drzemki ale nie zauważyłam aby się to jakoś nasiliło bo robi tak prawie od zawsze...

Kochana my dopiero też odbijamy z wagą bo słabo nam to szło przez wędzidełko, dopiero z wagi 3800 przy narodzinach mamy 6530 (wczorajszy pomiar). A córka urodzona 2 marzec.
 
Mój też tak mam od jakiegoś czasu i tez tylko w ciągu dnia. Śpi i nagle płacz jakby coś mu się śniło jak w porę zdąże go pogłaskać po główce to śpi dalej😉

U mnie jak już płacz to nie da rady głaskanie po główce.
Jeszcze na mieszkaniu mam 30 stopni, od południa słońce blazuje, normalnie ogień!
 
U mnie jak już płacz to nie da rady głaskanie po główce.
Jeszcze na mieszkaniu mam 30 stopni, od południa słońce blazuje, normalnie ogień!
U nas też waga piórkowa😉 na spacer to strach jechać żeby dziecka nie ugotować w gondoli😅 normalnie nie wiadomo co z sobą zrobic😂
Ja mojemu zaczęłam podawać wodę niby nie podawać do pół roku ale w końcu w taki upał to tez mu się chce pić, nie pije jakichś wielkich ilości ale chociaż trochę
 
U mnie jak już płacz to nie da rady głaskanie po główce.
Jeszcze na mieszkaniu mam 30 stopni, od południa słońce blazuje, normalnie ogień!
Twoja córcia to tez charakterna😉mój to się drze zwykle o jedzenie np. Spimy razem on się przebudzi i od razu wrzask nie mogę go odłożyć żeby iść zrobic mleko bo aż łzy mu lecą 😅
 
reklama
Do góry