reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Jednak nie dobiliśmy do 6kg, bo mamy Dziś 5940g na równe 6 tygodni. :) Robcio też nosi 68 rozmiar. On z podkurczonymi nóżkami wg miarki na przewijaku ma 60 cm, to z wyprostowanymi będzie gdzieś 65cm. No ale on się z makrosomią urodził i ponad tydzień po terminie więc trochę wyprzedza rówieśników. :)
 
Jednak nie dobiliśmy do 6kg, bo mamy Dziś 5940g na równe 6 tygodni. :) Robcio też nosi 68 rozmiar. On z podkurczonymi nóżkami wg miarki na przewijaku ma 60 cm, to z wyprostowanymi będzie gdzieś 65cm. No ale on się z makrosomią urodził i ponad tydzień po terminie więc trochę wyprzedza rówieśników. :)

Zazdroszczę takich przyrostów. Moja ma tyle samo wagi a ma 11 tygodni i 68cm i mam wrażenie że zaczyna zwalniać z przybieraniem, plus musze jak najszybciej to wędzidełko górne podciąć bo raz są dni gdzie cudownie pije z piersi, a raz dramat, płacz, i trzeba się butelką wspomagać, no i nią potrafi się bawić i jeździć po dziąsłach.. wiem że jej nie zagłodze, że może też mieć dni że nie ma ochoty jeść ale mnie to martwi. (Oby nie miała tego po mnie, ja jako dziecko byłam Tadek niejadek i wiem że trzeba było wszystko we mnie wmuszać od najmłodszych lat)
 
Czy wasze dzieci mają jak płaczą lub zimno im takie centki na skórze biale z czerwoną obwódką? tz. Marmurkowa skóra jak czytam to się nazywa, moja ma na dłoniach, na szyi, karku jak płaczę najbardziej i na, dole policzków.
 
Czy wasze dzieci mają jak płaczą lub zimno im takie centki na skórze biale z czerwoną obwódką? tz. Marmurkowa skóra jak czytam to się nazywa, moja ma na dłoniach, na szyi, karku jak płaczę najbardziej i na, dole policzków.

Dokładnie,moja to aż ma sine ręce jak jej zimno. Bo jak płacze to się bordowa aż na twarzy robi. Więc spokojnie to normalne
 
Dziewczyny ja z małym w szpitalu, 2 tyg temu zrobiła mu się w pupie twarda krostka, lekarz powiedział, że fałd skórny, kazał smarować maścią, wczoraj trochę ropą podbieglo i niestety tak jak myślałam jest to ropień okoloodbytniczy, paskudna sprawa. Dziś byliśmy u chirurga i od razu przyjęcie na oddział, jeszcze dziś będzie operacja, wycięcie ropnia. U niemowląt to taka już wrodzona sprawa i częściej u chłopców. Jestem załamana 🥺, w dodatku 3 razy go kłuli bo nie mogli się wkłuć z welfronem i dopiero jak na sali operacyjnej będą to robić. Załamka, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, trzymajcie kciuki.
 
reklama
Dziewczyny ja z małym w szpitalu, 2 tyg temu zrobiła mu się w pupie twarda krostka, lekarz powiedział, że fałd skórny, kazał smarować maścią, wczoraj trochę ropą podbieglo i niestety tak jak myślałam jest to ropień okoloodbytniczy, paskudna sprawa. Dziś byliśmy u chirurga i od razu przyjęcie na oddział, jeszcze dziś będzie operacja, wycięcie ropnia. U niemowląt to taka już wrodzona sprawa i częściej u chłopców. Jestem załamana 🥺, w dodatku 3 razy go kłuli bo nie mogli się wkłuć z welfronem i dopiero jak na sali operacyjnej będą to robić. Załamka, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, trzymajcie kciuki.
Oj, kurczę, trzymam kciuki żebyście szybciutko wrócili do domku, na pewno wszystko będzie dobrze!!
 
Do góry