reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Uff bo juz prawie zawał miałam😜nas i tak drogo te nasze dzieciaczki kosztowały ale warto było 😃za którym razem wam się udało IVF? Bo my dwie pełne procedury przeszliśmy 😉
Wcześniej naturalnie 2 poronienia a potem 3 razy IVF i poszło chyba dzieki pandemia pracowałam z domu na wszystko miałam czas 😜 a kasy to już nie liczę...☹️ wy w jakiej klinice my w Invicta.
 
reklama
Myślałam ze kryzys minął a tu przeliczyłam się😔mała jest wiecznie rozdrażniona i ma taki płacz zaczyna się od jakby takiego kaszlu a potem wyrzekający 😔nie wiem co jej może być nie mam już siły czekać na lepsze dni
to minie u nas też tak było teraz czasem też się zdaży odkaszlnięcie i płacz nie wiadomo z czego, trzeba szybko uspokoić bo jak nie to potem trans wpada i nie ma przebacz 😬
 
QUOTE="Natulia, post: 21136421, member: 199492"]
Myślałam ze kryzys minął a tu przeliczyłam się😔mała jest wiecznie rozdrażniona i ma taki płacz zaczyna się od jakby takiego kaszlu a potem wyrzekający 😔nie wiem co jej może być nie mam już siły czekać na lepsze dni
A spacer tez nie pomaga? Bo u nas tez ostatnio w dzień gorzej śpi i marudzi nieraz w domu ale jak wyjdziemy na zewnątrz to śpi jak suseł😉
[/QUOTE]
Śpi ale to wertepy muszą być a ja za miastem mieszkam i u nas tak wieje że czasami nie da się wyjść na dwór. Mam wrażenie ze marudzi ze zmęczenia ciężko jej zasnąć.
 
A może to pleśniawki ?! Wcześniej miałam lek pediatra dała profilaktycznie bo nie wiedziała czy to na pewno to . A są jakieś leki bez recepty dla takiego malucha .
 
A może to pleśniawki ?! Wcześniej miałam lek pediatra dała profilaktycznie bo nie wiedziała czy to na pewno to . A są jakieś leki bez recepty dla takiego malucha .
a znalazła u niej te pleśniawki? co za pediatra który przepisuje leki profilaktycznie😕 ona to powinna wiedzieć. To co całą aptekę teraz masz władować w bobasa🤦‍♀️.
Masz zdrowego bobasa daj spokój w jakim wieku? Może przechodzicie właśnie skok
drugi skok - ok 8 tydz.
trzeci skok - od 10-12 tyg tak 3 tygodnie i raz jest lepiej raz gorzej.
u nas było tak, że np uśmiechał się do nas, bąble ze śliny robił, coś tam próbował z siebie wykrztusić poczym nagle w taki płacz nie do ukojenia 🥵 (masakra to była i skończyła się)
teraz ma 13 tc I czuje, że dopiero w tym tyg odpoczywam 😍 jest porostu Kochany ale wiem że nie na długo bo w piątek bierze 2 dawkę szczepionek w tym rota ale już wiem po pierwszej co mnie czeka więc uzbrajam się😂
 
reklama
a znalazła u niej te pleśniawki? co za pediatra który przepisuje leki profilaktycznie😕 ona to powinna wiedzieć. To co całą aptekę teraz masz władować w bobasa🤦‍♀️.
Masz zdrowego bobasa daj spokój w jakim wieku? Może przechodzicie właśnie skok
drugi skok - ok 8 tydz.
trzeci skok - od 10-12 tyg tak 3 tygodnie i raz jest lepiej raz gorzej.
u nas było tak, że np uśmiechał się do nas, bąble ze śliny robił, coś tam próbował z siebie wykrztusić poczym nagle w taki płacz nie do ukojenia 🥵 (masakra to była i skończyła się)
teraz ma 13 tc I czuje, że dopiero w tym tyg odpoczywam 😍 jest porostu Kochany ale wiem że nie na długo bo w piątek bierze 2 dawkę szczepionek w tym rota ale już wiem po pierwszej co mnie czeka więc uzbrajam się😂

Dzięki za pocieszenie. Dziś 10 tydzień i właśnie siedzę przy łóżeczku bo zasnąć nie może i ssie piąstkę bo dydek ble. Mam wrażenie że cały czas jest ten skok 😂😂
 
Do góry