reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja z małym na pobranie nie chodzę, ale jak kiedyś bylam w jakimś laboratorium to z takimi maluszkami wchodzili bez kolejki myślałam, że to norma 😅w mojej przychodni też umawiają na konkretną godzinę, przynajmniej jest w miarę porządek 😉
w przychodni są na godziny a w szpitalu miałam wizytę i poszłyśmy pod gabinet na pobranie krwi a tam sami 12-17- latkowie i z trójka takich niemowlaków i nikt nie przepuścił w kolejce
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie apropo szczepień, dzisiaj córeczka miała podaną pierwszą dawkę 6w1 i cały dzień śpi, budzi się na jedzenie, ale robi to rzadziej niż przez ostatni tydzień. Wtedy chyba miała skok, ale martwię się czy to jej spanie teraz jest normalne.
Mąż mówi, ze jestem dziwna bo zamiast cieszyć się, ze dziecko odsypia ostatnie trudne dni, to ja siedzę i się zamartwiam 🤦🏼‍♀️
Po szczepieniu to raczej normalne, nie dość, że dziecko się wypłakało i to już dużo daje, aby odespać, to jeszcze dostało duża dawkę wszystkich "chorób" na raz.

Moja córcia jak byliśmy w szpitalu to w pierwszy dzień gdy robili jej badania, pobierali krew, zakładali wenflon itp to się tak biedna wypłakała, że spała mi cały dzień budząc się tylko na karmienie 🙂 Także spoko, to normalne 😉
 
Ja z małym na pobranie nie chodzę, ale jak kiedyś bylam w jakimś laboratorium to z takimi maluszkami wchodzili bez kolejki myślałam, że to norma 😅w mojej przychodni też umawiają na konkretną godzinę, przynajmniej jest w miarę porządek 😉
A propo pierwszeństwa byłam wczoraj w aptece z małym i kolejka. Farmaceutka poprosiła mnie poza kolejka no fakt że względu za wózek 😂
Uuu i się zaczęło jakiś stary dziadek ma 500+ nie wystarczy, jeszcze poza kolejke się wpycha. jak mnie wkurzył🤬
odp po pierwsze nie wpycham się tylko zostałam poproszona a po drugie ja Panu trzynastki nie wypominam😂
i się zamknął, gadał Cię tak jeszcze od nosem.
a inna baba do farmaceutki dlaczego Pani wpuszcza poza kolejka ja stać tutaj nie mogę 😂
odp F: bo ta Pani jest z malutkim dzieckiem dobrze byłoby żeby jak najszybciej wyszła ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną.
Coś tam jeszcze mruczeli taaa wszystko teraz epidemia, pracować się nie chce....itd😂😂😜

Starzy ludzie to są jednak glebnięci. z jednej strony potem wyszlismy i się z tego śmiałam z drugiej słabe to jest z tym 500+już kolejny raz poczułam się jakby komuś coś kradła 😒a my o dziecko to się staraliśmy już z 8 lat 😕.
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak ubieracie swoje maluchy w domu i jak wychodzicie na dwór w taka pogode🙂ja dzisiaj w domu założyłam małej body na długi rękaw skarpetki i spodnie dresowe marudziła a jak zdjęłam spodnie spokoj 🙂w domu mam z 23 stopnie to możliwe ze jej za gorąco
Ja w domu body na długi rękaw + spodenki z zamkjetymi stopkami albo spodenki zwykle i skarpetki. Na nic Pajacyk, albo cienki kaftanik i śpioszki, zawsze jedna warstwa w domu by nie przegrzać. A na dworze tak jak wczoraj 23 st i starsznie ciepło to tylko kaftanik plus śpioszki, bez czapeczki, bo jak mam budę zamknięta ( bo słońce świeciło jej w twarz) to tam miała jeszcze ciepłej więc nie dawałam by się nie przegrzała. A jak jest chłodniej to daje body długi rękaw plus kaftanik i śpioszki, albo body długie i Pajacyk plus czapka i kocyk 😁
 
A propo pierwszeństwa byłam wczoraj w aptece z małym i kolejka. Farmaceutka poprosiła mnie poza kolejka no fakt że względu za wózek 😂
Uuu i się zaczęło jakiś stary dziadek ma 500+ nie wystarczy, jeszcze poza kolejke się wpycha. jak mnie wkurzył🤬
odp po pierwsze nie wpycham się tylko zostałam poproszona a po drugie ja Panu trzynastki nie wypominam😂
i się zamknął, gadał Cię tak jeszcze od nosem.
a inna baba do farmaceutki dlaczego Pani wpuszcza poza kolejka ja stać tutaj nie mogę 😂
odp F: bo ta Pani jest z malutkim dzieckiem dobrze byłoby żeby jak najszybciej wyszła ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną.
Coś tam jeszcze mruczeli taaa wszystko teraz epidemia, pracować się nie chce....itd😂😂😜

Starzy ludzie to są jednak glebnięci. z jednej strony potem wyszlismy i się z tego śmiałam z drugiej słabe to jest z tym 500+już kolejny raz poczułam się jakby komuś coś kradła 😒a my o dziecko to się staraliśmy już z 8 lat 😕.

Mentalność moherowych beretów. Jak mnie wkurzają tacy ludzie. Mają czas na łażenie całymi dniami na emeryturach i stanie po aptekach itd to nie zbawi ich 5 minut, bo do czego im się spieszy. Mi się tak wcieła ostatnio baba w kolejce do lekarza a widziała ze siedzę z małą i czekam.
 
A propo pierwszeństwa byłam wczoraj w aptece z małym i kolejka. Farmaceutka poprosiła mnie poza kolejka no fakt że względu za wózek 😂
Uuu i się zaczęło jakiś stary dziadek ma 500+ nie wystarczy, jeszcze poza kolejke się wpycha. jak mnie wkurzył🤬
odp po pierwsze nie wpycham się tylko zostałam poproszona a po drugie ja Panu trzynastki nie wypominam😂
i się zamknął, gadał Cię tak jeszcze od nosem.
a inna baba do farmaceutki dlaczego Pani wpuszcza poza kolejka ja stać tutaj nie mogę 😂
odp F: bo ta Pani jest z malutkim dzieckiem dobrze byłoby żeby jak najszybciej wyszła ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną.
Coś tam jeszcze mruczeli taaa wszystko teraz epidemia, pracować się nie chce....itd😂😂😜

Starzy ludzie to są jednak glebnięci. z jednej strony potem wyszlismy i się z tego śmiałam z drugiej słabe to jest z tym 500+już kolejny raz poczułam się jakby komuś coś kradła 😒a my o dziecko to się staraliśmy już z 8 lat 😕.
Bo ludzie tacy są niestety. A nawet jakby nie było covida. To takiemu dziecku nie wytłumaczysz ze kolejka ze jeszcze chwila. Po co je denerwować narażać na stres płacz?! Brawo dla ekspedientki 🙂
 
my dzisiaj i po spacerze i po rehabilitacji ndt już. kurde wiecie że muszę wyrzucić karuzelę powinna sięgać nad brzuszek nie nad głowę bo dziecko nadwyręża szyję i potem się tworzą dyskopatie to już wiem czemu ja mam☹️.
coraz lepiej jest ale muszę teraz kupić poduszkę mimos do korygowania główki bo nie może leżeć raz na jednej wyrobów raz na drugiej. jak na 3 ms to już na prosto powinien 😕
no i jeszcze 10 zabiegów przed nam tj 10 tyg i 1 tys Koszmar! ale co zrobić chodzi o zdrowie małego 😍

edit 1 tys nie 10😜 jak to przeczytałam to aż sama się wystraszyłam!
 
Ostatnia edycja:
my dzisiaj i po spacerze i po rehabilitacji ndt już. kurde wiecie że muszę wyrzucić karuzelę powinna sięgać nad brzuszek nie nad głowę bo dziecko nadwyręża szyję i potem się tworzą dyskopatie to już wiem czemu ja mam☹️.
coraz lepiej jest ale muszę teraz kupić poduszkę mimos do korygowania główki bo nie może leżeć raz na jednej wyrobów raz na drugiej. jak na 3 ms to już na prosto powinien 😕
no i jeszcze 10 zabiegów przed nam tj 10 tyg i 1 tys Koszmar! ale co zrobić chodzi o zdrowie małego 😍

edit 1 tys nie 10😜 jak to przeczytałam to aż sama się wystraszyłam!
Uff bo juz prawie zawał miałam😜nas i tak drogo te nasze dzieciaczki kosztowały ale warto było 😃za którym razem wam się udało IVF? Bo my dwie pełne procedury przeszliśmy 😉
 
Myślałam ze kryzys minął a tu przeliczyłam się😔mała jest wiecznie rozdrażniona i ma taki płacz zaczyna się od jakby takiego kaszlu a potem wyrzekający 😔nie wiem co jej może być nie mam już siły czekać na lepsze dni
 
reklama
Myślałam ze kryzys minął a tu przeliczyłam się😔mała jest wiecznie rozdrażniona i ma taki płacz zaczyna się od jakby takiego kaszlu a potem wyrzekający 😔nie wiem co jej może być nie mam już siły czekać na lepsze dni
QUOTE="Natulia, post: 21136421, member: 199492"]
Myślałam ze kryzys minął a tu przeliczyłam się😔mała jest wiecznie rozdrażniona i ma taki płacz zaczyna się od jakby takiego kaszlu a potem wyrzekający 😔nie wiem co jej może być nie mam już siły czekać na lepsze dni
[/QUOTE]
A spacer tez nie pomaga? Bo u nas tez ostatnio w dzień gorzej śpi i marudzi nieraz w domu ale jak wyjdziemy na zewnątrz to śpi jak suseł😉
 
Ostatnia edycja:
Do góry