reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

To współczuję tak się zastanawiam czym dezynfekujesz rany po skaleczeniu itp.?skoro masz takie złe doświadczenia , ja po trzech operacjach go stosowałam i mam go w domu zawsze na stanie do stosowania na skaleczenia itp.
Vanes ciekawy artykuł a najbardziej w tym podoba mi się stwierdzenie że leków nie stosujemy lekkomyślnie i z umiarem i tego się trzymam😊
Właśnie tym zazwyczaj, bo odkaża i wysusza.

Uważam, że nie powinno się generalizować, że piecze lub nie piecze; to zależy.
 
reklama
Kochana ja od pierwszych dni narodzin mojej ostatniej pociechy uzywam tylko Oliatum.
Moja mala urodzila sie z okropna wysypka i wystarczylo jedno zastosowanie. Na drugi dzien od zastosowania mala obudzila sie z czysta buzka.
Trzymam kciuki zeby i wam pomoglo.
Ale Oilatum do kąpieli czy do smarowania ?
Oilatum jest najbardziej popularne i najlepsze od lat. Pomimo, że srokao nie poleca ze względu na skład czegoś tam... Ale nie można popadać w paranoje.
 
Właśnie tym zazwyczaj, bo odkaża i wysusza.

Uważam, że nie powinno się generalizować, że piecze lub nie piecze; to zależy.
Mnie Octenisept na rany nie szczypie, natomiast jak pryskali mi krocze w szpitalu po porodzie i jak w domu sobie po ściągnięciu szwów psikalam to czułam tylko takie rozgrzewanie, lekkie pieczenie 🙂
 
Ale Oilatum do kąpieli czy do smarowania ?
Oilatum jest najbardziej popularne i najlepsze od lat. Pomimo, że srokao nie poleca ze względu na skład czegoś tam... Ale nie można popadać w paranoje.
Zgadzam się srokao można poczytać ale bez popadAnia w paranoje 😅 mi w szpitalu kazali kąpać w emolientach ale smarowac tylko jak skóra będzie sucha. Właściwie nawet do twarzy nie stosuje kremu, bo raz posmarowałam to jakaś dziwna mu się ta buzia zrobila a po tych emolientach faktycznie nie ma sucha😉
 
Zgadzam się srokao można poczytać ale bez popadAnia w paranoje 😅 mi w szpitalu kazali kąpać w emolientach ale smarowac tylko jak skóra będzie sucha. Właściwie nawet do twarzy nie stosuje kremu, bo raz posmarowałam to jakaś dziwna mu się ta buzia zrobila a po tych emolientach faktycznie nie ma sucha😉

Ja jeszcze polecę Linomag bobo a+e. Świetnie sobie radzi ze zmianami skórnymi. Jak młodej coś wyskoczy to po dniu stosowania widać różnicę. I nie jest ten krem drogi.
 
Ja jeszcze polecę Linomag bobo a+e. Świetnie sobie radzi ze zmianami skórnymi. Jak młodej coś wyskoczy to po dniu stosowania widać różnicę. I nie jest ten krem drogi.
Ja go właśnie mam i smarowałam małej prawie codziennie buzie. Ale teraz chyba nie będę zapychać jej buzi kremami. Wczoraj cały dzień przemywam tylko wodą przegotowaną, ma tą buzie taką suchą, ściągniętą i szorstką i widać, że biedną to swędzi, bo przy odbijaniu wyciera buzie o pieluszkę. Ja sama bym też zwariowała gdybym miała taka swędzącą buzie bez posmarowania kremem..
 
Ja go właśnie mam i smarowałam małej prawie codziennie buzie. Ale teraz chyba nie będę zapychać jej buzi kremami. Wczoraj cały dzień przemywam tylko wodą przegotowaną, ma tą buzie taką suchą, ściągniętą i szorstką i widać, że biedną to swędzi, bo przy odbijaniu wyciera buzie o pieluszkę. Ja sama bym też zwariowała gdybym miała taka swędzącą buzie bez posmarowania kremem..
A jakbyś do tej wody do przemywania dodała odrobinkę emolientu, on nawilży buźkę a nie zapacha jak krem.
 
reklama
Ale Oilatum do kąpieli czy do smarowania ?
Oilatum jest najbardziej popularne i najlepsze od lat. Pomimo, że srokao nie poleca ze względu na skład czegoś tam... Ale nie można popadać w paranoje.
Stosuje krem.
Przyznaje sie bez bicia, składu nie przeczytalam 😱Zasugerowalam sie opinia poloznych i lekarki bo niunia miala bardzo duza wysypke po urodzeniu i tez tylko na buzce.

image.jpg
 
Do góry