reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja go właśnie mam i smarowałam małej prawie codziennie buzie. Ale teraz chyba nie będę zapychać jej buzi kremami. Wczoraj cały dzień przemywam tylko wodą przegotowaną, ma tą buzie taką suchą, ściągniętą i szorstką i widać, że biedną to swędzi, bo przy odbijaniu wyciera buzie o pieluszkę. Ja sama bym też zwariowała gdybym miała taka swędzącą buzie bez posmarowania kremem..

Nie dziwić się, człowiek by się sam zadrapał 😀😀
 
reklama
Stosuje krem.
Przyznaje sie bez bicia, składu nie przeczytalam 😱Zasugerowalam sie opinia poloznych i lekarki bo niunia miala bardzo duza wysypke po urodzeniu i tez tylko na buzce.

Zobacz załącznik 1266278
Super, że pomógł a tym skladem bym sie nie przejmowała😉 u nas wysypka po urodzeniu była na całym ciele może dlatego nie kazali nam smarować. Alekarz u nas to był w sumie chyba rumień a nie trądzik.
 
Wydaje mi się, se to nie alergia pokarmową, bo ona ma to tylko i wyłącznie na twarzy. Ciało ma bez ani jednej krostki. Nie ma kolek, ulewa jak zawsze ( czyki normalnie jak każde dziecko), gazy ją męczyły troszkę, kupa była tylko raz dziennie od tygodnia, ale od dziś stosuje espumisan i kupki są prawie po każdym karmieniu 😁 śluzu i krwi w stolcu nie ma.
To ewidentnie trądzik albo jakąś Wysypka. Myślałam o alergii na mleczko do prania z Lovela, ale inaczej miałaby to na całym ciele, a ma tylko twarz ( na głowie we włosach nie ma).
U mojego syna były podobne najpierw trzy dni smarowałam kremem bambino on trochę wysuszył, a później przemywalam wodą i smarowałam bepantenem. Jest już dobrze, zostały jakieś pojedyńcze na jednym policzku.
 
reklama
Do góry