reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
U mojego syna były podobne najpierw trzy dni smarowałam kremem bambino on trochę wysuszył, a później przemywalam wodą i smarowałam bepantenem. Jest już dobrze, zostały jakieś pojedyńcze na jednym policzku.
My przemywalismy przegotowaną wodą ostatnie dwa dni jak wszyscy polecał i to był dramat, skóra tak się wysuszyła, była szorstka i ściągnięta... Przez te dwa dni ona była strasznie marudna, rozdrażniona, bo ewidentnie jej to doskwierało i swędziało przede wszystkim. To trzeba czymś nawilżać, czymś lekkim co się szybko wchłania, inaczej to nie zejdzie. Woda jest twarda i bardzo wysusza skórę. Wczoraj tak rozkminialam i spróbowałam posmarować jej buzie emulsją do ciała z Emolium i widać, że Nela czuje się o wiele lepiej, bo dzisiaj ma już dobry humorek, smarowałam wczoraj wieczorem, w nocy i dziś rano i nie ma już tej skóry takiej szorstkiej i wysuszonej, wygląda dużo lepiej.
 
Naszej niuni już nie ma... 😭
O matko 😱😭 Nie wierzę... Niewyobrażam sobie co czujesz i jak cierpisz 😭 Aż mi się płakać chce jak o tym myślę...
Kochana, strasznie mi przykro, najszczersze kondolencje. Życzę Ci dużo siły. Jak czegoś będziesz potrzebować to pisz do nas, na pewno jakoś pomożemy.
 
reklama
A my właśnie jedziemy do mojej mamy i później do szpitala, na 13:40 mamy przyjęcie. Pakowania było tyle, że głowa mała... Dwa razy więcej niż do porodu 😱🙉
 
Do góry