reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

To współczuję tak się zastanawiam czym dezynfekujesz rany po skaleczeniu itp.?skoro masz takie złe doświadczenia , ja po trzech operacjach go stosowałam i mam go w domu zawsze na stanie do stosowania na skaleczenia itp.
Vanes ciekawy artykuł a najbardziej w tym podoba mi się stwierdzenie że leków nie stosujemy lekkomyślnie i z umiarem i tego się trzymam😊
Właśnie tym zazwyczaj, bo odkaża i wysusza.

Uważam, że nie powinno się generalizować, że piecze lub nie piecze; to zależy.
 
reklama
Kochana ja od pierwszych dni narodzin mojej ostatniej pociechy uzywam tylko Oliatum.
Moja mala urodzila sie z okropna wysypka i wystarczylo jedno zastosowanie. Na drugi dzien od zastosowania mala obudzila sie z czysta buzka.
Trzymam kciuki zeby i wam pomoglo.
Ale Oilatum do kąpieli czy do smarowania ?
Oilatum jest najbardziej popularne i najlepsze od lat. Pomimo, że srokao nie poleca ze względu na skład czegoś tam... Ale nie można popadać w paranoje.
 
Właśnie tym zazwyczaj, bo odkaża i wysusza.

Uważam, że nie powinno się generalizować, że piecze lub nie piecze; to zależy.
Mnie Octenisept na rany nie szczypie, natomiast jak pryskali mi krocze w szpitalu po porodzie i jak w domu sobie po ściągnięciu szwów psikalam to czułam tylko takie rozgrzewanie, lekkie pieczenie 🙂
 
Ale Oilatum do kąpieli czy do smarowania ?
Oilatum jest najbardziej popularne i najlepsze od lat. Pomimo, że srokao nie poleca ze względu na skład czegoś tam... Ale nie można popadać w paranoje.
Zgadzam się srokao można poczytać ale bez popadAnia w paranoje 😅 mi w szpitalu kazali kąpać w emolientach ale smarowac tylko jak skóra będzie sucha. Właściwie nawet do twarzy nie stosuje kremu, bo raz posmarowałam to jakaś dziwna mu się ta buzia zrobila a po tych emolientach faktycznie nie ma sucha😉
 
Zgadzam się srokao można poczytać ale bez popadAnia w paranoje 😅 mi w szpitalu kazali kąpać w emolientach ale smarowac tylko jak skóra będzie sucha. Właściwie nawet do twarzy nie stosuje kremu, bo raz posmarowałam to jakaś dziwna mu się ta buzia zrobila a po tych emolientach faktycznie nie ma sucha😉

Ja jeszcze polecę Linomag bobo a+e. Świetnie sobie radzi ze zmianami skórnymi. Jak młodej coś wyskoczy to po dniu stosowania widać różnicę. I nie jest ten krem drogi.
 
Ja jeszcze polecę Linomag bobo a+e. Świetnie sobie radzi ze zmianami skórnymi. Jak młodej coś wyskoczy to po dniu stosowania widać różnicę. I nie jest ten krem drogi.
Ja go właśnie mam i smarowałam małej prawie codziennie buzie. Ale teraz chyba nie będę zapychać jej buzi kremami. Wczoraj cały dzień przemywam tylko wodą przegotowaną, ma tą buzie taką suchą, ściągniętą i szorstką i widać, że biedną to swędzi, bo przy odbijaniu wyciera buzie o pieluszkę. Ja sama bym też zwariowała gdybym miała taka swędzącą buzie bez posmarowania kremem..
 
Ja go właśnie mam i smarowałam małej prawie codziennie buzie. Ale teraz chyba nie będę zapychać jej buzi kremami. Wczoraj cały dzień przemywam tylko wodą przegotowaną, ma tą buzie taką suchą, ściągniętą i szorstką i widać, że biedną to swędzi, bo przy odbijaniu wyciera buzie o pieluszkę. Ja sama bym też zwariowała gdybym miała taka swędzącą buzie bez posmarowania kremem..
A jakbyś do tej wody do przemywania dodała odrobinkę emolientu, on nawilży buźkę a nie zapacha jak krem.
 
reklama
Ale Oilatum do kąpieli czy do smarowania ?
Oilatum jest najbardziej popularne i najlepsze od lat. Pomimo, że srokao nie poleca ze względu na skład czegoś tam... Ale nie można popadać w paranoje.
Stosuje krem.
Przyznaje sie bez bicia, składu nie przeczytalam 😱Zasugerowalam sie opinia poloznych i lekarki bo niunia miala bardzo duza wysypke po urodzeniu i tez tylko na buzce.

image.jpg
 
Do góry