reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mała zaczęła zasysać pierś więc może się uda odchodzić od mm. Ale siedzę i odciągam z piersi mleko bo porażka. W prawej piersi gorąc. I dają mi tu ibuprofen właśnie. Masakra.
Jest ogólnie nadzieja ze jutro idziemy do domu bo się żółtaczka zbija
Super że może wychodzicie. Zobaczysz w domu to już całkiem inaczej jest
 
reklama
Ja właśnie wróciłam od lekarza i z ktg. Dostałam skierowanie do szpitala na patologię, bo mam wysokie ciśnienie i lekarz powiedział, że wysokie ciśnienie szczególnie to rozkurczowe przy dużym płodzie jest niebezpieczne. Już zaczynam się denerwować. Podam dzieciom o iad i jadę się meldować do szpitala 🙁
 
O to sorry, że wyszłam przed szereg. Za karę pewnie do 25 nic się nie wydarzy 🤦‍♀️
Ja 10go pędzę do ginekolożki i tylko nie wiem, na kiedy mi da skierowanie do szpitala.

Ja właśnie wróciłam od lekarza i z ktg. Dostałamna pewno skierowanie do szpitala na patologię, bo mam wysokie ciśnienie i lekarz powiedział, że wysokie ciśnienie szczególnie to rozkurczowe przy dużym płodzie jest niebezpieczne. Już zaczynam się denerwować. Podam dzieciom o iad i jadę się meldować do szpitala 🙁
O kurczę, a jakie masz? Będzie na pewno ok, w szpitalu pewnie podadzą Ci leki żeby ciśnienie wyregulować i wywołają poród. Nie wiem, czy Cię to pocieszy, mnie przyjmowali z moją 3,5 latką z ciśnieniem 200x120 i wysoką kreatyniną, bo miałam już aktywny stan przedrzucawkowy, moja gin wtedy żadnych badań mi nie zlecała 🤯🤯 było wszystko ok. Trzymam kciuki!!
 
Ja 10go pędzę do ginekolożki i tylko nie wiem, na kiedy mi da skierowanie do szpitala.


O kurczę, a jakie masz? Będzie na pewno ok, w szpitalu pewnie podadzą Ci leki żeby ciśnienie wyregulować i wywołają poród. Nie wiem, czy Cię to pocieszy, mnie przyjmowali z moją 3,5 latką z ciśnieniem 200x120 i wysoką kreatyniną, bo miałam już aktywny stan przedrzucawkowy, moja gin wtedy żadnych badań mi nie zlecała 🤯🤯 było wszystko ok. Trzymam kciuki!!
Miałam 174/98 i tętno 110, dodatkowo dziecko jest duże jak na ten wiek ciąży. Jestem w 38+4 dziecko waży 3650g, wiadomo +/- 500 g, ale lekarz uważa, że w moim przypadku jest na +. No nic jak trzeba to trzeba. Powiedział, że mnie poobserwuja i w środę pomyślą o rozwiązaniu ciąży.
 
Heh dobre , dobre 😎😂 no u mnie tez lajtowa ta ciąża wiec jak się zacznie to pewnie będzie wiadomo ,ze to to !
No ja mam tak samo, ciąża lajtowa, jedynie czuje ciąże tak samo przy ubieraniu skarpetek i wiązaniu butów 😅 Ale mam nadzieję, że jak ciąża lajtowa to poród też niech taki będzie, a nie na odwrót 😆
 
Miałam 174/98 i tętno 110, dodatkowo dziecko jest duże jak na ten wiek ciąży. Jestem w 38+4 dziecko waży 3650g, wiadomo +/- 500 g, ale lekarz uważa, że w moim przypadku jest na +. No nic jak trzeba to trzeba. Powiedział, że mnie poobserwuja i w środę pomyślą o rozwiązaniu ciąży.
Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze 😘 Ja też codziennie kilka razy mierze ciśnienie, bo mam na granicy normy, ale rzadko kiedy przekracza 140/90. Ale mówił, że czym bliżej porodu tym ciśnienie może być wyższe więc kazał mierzyć.
 
Miałam 174/98 i tętno 110, dodatkowo dziecko jest duże jak na ten wiek ciąży. Jestem w 38+4 dziecko waży 3650g, wiadomo +/- 500 g, ale lekarz uważa, że w moim przypadku jest na +. No nic jak trzeba to trzeba. Powiedział, że mnie poobserwuja i w środę pomyślą o rozwiązaniu ciąży.
Oj, rzeczywiście duże to ciśnienie! Ja mam akurat skaczące to wyższe, ale nie było w pomiarach wyższe niż 138, a dolne to standard 60-75. Bardzo mocno trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry