reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Miałam 174/98 i tętno 110, dodatkowo dziecko jest duże jak na ten wiek ciąży. Jestem w 38+4 dziecko waży 3650g, wiadomo +/- 500 g, ale lekarz uważa, że w moim przypadku jest na +. No nic jak trzeba to trzeba. Powiedział, że mnie poobserwuja i w środę pomyślą o rozwiązaniu ciąży.
Lekarze wolą dmuchać na zimne.
Niczym z moją cukrzycą tak nawiasem mówiąc.
Będziesz pod obserwacją, może to i lepiej. Na spokojnie😚
 
reklama
Lekarze wolą dmuchać na zimne.
Niczym z moją cukrzycą tak nawiasem mówiąc.
Będziesz pod obserwacją, może to i lepiej. Na spokojnie😚
No mam nadzieję, że będzie ok. Teraz jestem na oddziale i narazie się unormowało, ale z USG i pomiarów wychodź, że dziecko waży 4150🙉 lekarz powiedziała, że jutro będzie ordynator i może coś zadecyduje.
 
Ja dzisiaj byłam już na ostatniej wizycie u ginekologa. Mój synuś w końcu obrócił się główką w dół wiec nie będzie planowanej cc🙆zrobił to chyba dopiero wczoraj w nocy bo poczułam przy obracaniu taki skurcz, który trwał bardzo długo i nie mogłam się spowrotem ułożyć juz się zastanawiałam czy zaczął się poród ale to był taki ciągły skurcz a potem bóle podbrzusza, a pozniej juz tylko twardniał mi brzuch bez bolących skurczy, na szczęście wiercił się cały, czas więc nie jechaliśmy do szpitala, chociaż już o tym myślałam 😅 termin mam na 12 marca czyli dzisiaj 39+3, waży 3470 g, a ciśnienie to miałam dzisiaj 150/100 a tez jestem z niskocisnieniowcow😅ale to chyba zawdzięczam mojemu ukochanemu bo od wczoraj mi smarka i kicha😬i jeszcze po drodze mi mówi, co to będzie jak go czasem cofną dzisiaj z pracy a co to będzie jak pojedziemy do szpitala i go ze mną nie wpuszczą a mnie gdzieś wywiozą to nic nie wspomniał 😨 no to dostał opr..... 😂a mi poszło ciśnienie 😂
A wracając do porodu to szyjka zamknięta, mały jeszcze dosyć wysoko, zobaczymy jak długo 😉 jak do poniedziałku nic się nie wydarzy to mam skierowanie do szpitala.
 
Powiem Wam jak Wy wszystkie tak chcecie naturalnie rodzic że zaczęłam myśleć że może i bym ta cc zrezygnowała i naturalny poród ale nie idzie wytrzymać u mnie ze świadem w tej chwili, także cc o tyle super ze planowe i 8 dni przed terminem z miesiączki. A, ja już tak odliczam🥴😂
 
Powiem Wam jak Wy wszystkie tak chcecie naturalnie rodzic że zaczęłam myśleć że może i bym ta cc zrezygnowała i naturalny poród ale nie idzie wytrzymać u mnie ze świadem w tej chwili, także cc o tyle super ze planowe i 8 dni przed terminem z miesiączki. A, ja już tak odliczam🥴😂
Wiesz co ja wcale tak bardzo nie chce, marzę o szybkim bezproblemowym porodzie nie ważne jak i o przytulaniu mojego skarbu 😅ja juz się oswoiłam z myślą o cc bo nawet sam lekarz mi mówił ze teraz to moze juz być ciężko z tym obroceniem. Wiem czego spodziewać się po cc bo przeszłam podobną operacją i są plusy ale mi też robią się zrosty a to byłoby kolejne otwieranie brzucha, potem trzeba trochę czasu na dojście do siebie. Z kolei po naturalnym tez nie wi em jak to się potoczy i jak przejdę boję się tego że ponacinają mnie i jak pojdzień poród bo szkrab ma dosyć rozmiary, w dodatku te moje hemoroidy itp.🙈ale lekarz twierdzi , że mam dobre warunki do rodzenia, aczkolwiek mówi też ze to ze dzisiaj może być sn to nie znaczy , że nie trzeba będzie zrobić cc. Mam zaufanie do tego lekarza dlatego bym wolała czekać na planowane przyjęcie, wtedy on zdecyduje😉
 
Ostatnia edycja:
Wiesz co ja wcale tak bardzo nie chce, marzę o szybkim bezproblemowym porodzie nie ważne jak i o przytulaniu mojego skarbu 😅ja juz się oswoiłam z myślą o cc bo nawet sam lekarz mi mówił ze teraz to moze juz być ciężko z tym obroceniem. Wiem czego spodziewać się po cc bo przeszłam podobną operacją i są plusy ale mi też robią się zrosty a to byłoby kolejne otwieranie brzucha, potem trzeba trochę czasu na dojście do siebie. Z kolei po naturalnym tez nie wi em jak to się potoczy i jak przejdę boję się tego że ponacinają mnie i jak pojdzień poród bo szkrab ma dosyć rozmiary, w dodatku te moje hemoroidy itp.🙈ale lekarz twierdzi , że mam dobre warunki do rodzenia, aczkolwiek mówi też ze to ze dzisiaj może być sn to nie znaczy , że nie trzeba będzie zrobić cc. Mam zaufanie do tego lekarza dlatego bym wolała czekać na planowane przyjęcie, wtedy on zdecyduje😉
Ja też już marzę o porodzie i mojej malej❤️
 
Powiem Wam jak Wy wszystkie tak chcecie naturalnie rodzic że zaczęłam myśleć że może i bym ta cc zrezygnowała i naturalny poród ale nie idzie wytrzymać u mnie ze świadem w tej chwili, także cc o tyle super ze planowe i 8 dni przed terminem z miesiączki. A, ja już tak odliczam🥴😂
Ja się nieodmiennie boję cesarki, pamiętam jak dochodziłam do siebie po operacji jajnika, a lat miałam 20 a nie 40... boję się, że teraz zajęłoby mi to 4x więcej czasu, także ja podziwiam, że Ty wolisz cc 🤣🤣
 
Z pierwsza córka wyszłam na spacer 2 dni po wyjściu ze szpitala, chodziliśmy tak długo jak się dobrze czułam, jak poczułam się zmęczona to wróciliśmy do domu. Początki są trudne, organizm dochodzi do siebie więc też nie wymagaj od siebie za dużo
Jutro chyba wyjdziemy na spacer bo serio czuje się na siłach
Ja już po :) Laurka urodziła się o 23:45, 7 marca 🥰 Waga 3640 :))
Jejku gratulacje
 
reklama
Ja się nieodmiennie boję cesarki, pamiętam jak dochodziłam do siebie po operacji jajnika, a lat miałam 20 a nie 40... boję się, że teraz zajęłoby mi to 4x więcej czasu, także ja podziwiam, że Ty wolisz cc 🤣🤣
Nie znam cc więc nie wiem czy wolę, ale pierwszy poród naturalny był dla, mnie Trauma, już mi się opisywać nie chce,za dużo też miałam niepowodzeń ciazowych, noi wiek.
Chce po prostu planowo iść i mieć to za sobą szybko, a teraz z tym świadem to już w ogole, nawet myślalam przespieszyc ale znowu chce żeby mała jeszcze nabrała wagi,lekarz dał mi leki na alergie malo dawkę dzieciną i średnio to coś dało, a, idzie się wściec z tym swędzeniem, dlatego juz czekac nie chce a mój termin z miesiączki to 25.03 a cc planowe 17.03 więc już o tyle dobrze ze przynajmniej wiem ile dni zostalo🙈🙈🙈
 
Do góry