reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej dziewczyny ja tez dzisiaj po wizycie kontrolnej ...dziś 37+0 (czyli dotrzymana) podpięli mnie pod KTG i Polozna do mnie czy ja już rodzę ? A ja , ze nie , ze jeszcze nie chcę :) o ona , uuu kochana do terminu to Ty nie wytrzymasz przy takich skurczach ... Heh ja nie wiem co ja mam takie skurcze już 🙈🙈🙈 . Trochę czuje jak mi twardnieje brzuch ale żeby aż tak! ... wody w normie , mała główkowo ładnie obrócona ...kazali mi lezec bo mała tylko 3000gr i za 6 dni zgłosić się . Mam mocno monitorować mój stan ruchy dziecka . GBS wyniki dziś tez dostałam są ok .
Ehhh jeszcze tak z tydzień by mogła posiedzieć 🙏
 
reklama
Co do położnej to mnie w szpitalu prosili o podanie w dokumentach ośrodka i jaki wybrałam i imienia i nazwiska środowiskowej . Wpisałam co to za ośrodek i telefonicznie mi podała do wpisania imię i nazwisko Pani z przechodni mojej . Nie zgłaszałam tego u mnie w ośrodku .
Mysle ,ze szpital sam da znac .
 
Hej dziewczyny ja tez dzisiaj po wizycie kontrolnej ...dziś 37+0 (czyli dotrzymana) podpięli mnie pod KTG i Polozna do mnie czy ja już rodzę ? A ja , ze nie , ze jeszcze nie chcę :) o ona , uuu kochana do terminu to Ty nie wytrzymasz przy takich skurczach ... Heh ja nie wiem co ja mam takie skurcze już 🙈🙈🙈 . Trochę czuje jak mi twardnieje brzuch ale żeby aż tak! ... wody w normie , mała główkowo ładnie obrócona ...kazali mi lezec bo mała tylko 3000gr i za 6 dni zgłosić się . Mam mocno monitorować mój stan ruchy dziecka . GBS wyniki dziś tez dostałam są ok .
Ehhh jeszcze tak z tydzień by mogła posiedzieć 🙏

Jeszcze pewnie przetrzymasz to wszystko 😃
 
Hej dziewczyny ja tez dzisiaj po wizycie kontrolnej ...dziś 37+0 (czyli dotrzymana) podpięli mnie pod KTG i Polozna do mnie czy ja już rodzę ? A ja , ze nie , ze jeszcze nie chcę :) o ona , uuu kochana do terminu to Ty nie wytrzymasz przy takich skurczach ... Heh ja nie wiem co ja mam takie skurcze już 🙈🙈🙈 . Trochę czuje jak mi twardnieje brzuch ale żeby aż tak! ... wody w normie , mała główkowo ładnie obrócona ...kazali mi lezec bo mała tylko 3000gr i za 6 dni zgłosić się . Mam mocno monitorować mój stan ruchy dziecka . GBS wyniki dziś tez dostałam są ok .
Ehhh jeszcze tak z tydzień by mogła posiedzieć 🙏
Mam wrażenie, że gadają dla gadania. 3kg 37 tygodni to przecież w normie. A poza tym mi też mówili urodzisz, urodzisz, a potem trzeba było wywoływać i jedną i drugą ;)
 
Do mnie wreszcie w następnym tyg. Przyjadą rodzice z Polski, z mamą od października się nie widzieliśmy z tatą od lipca🤷‍♀️co prawda mogą tylko na 72h bez kwarantanny ale dobre i to😁przywiozą mi rzeczy dla, małej, od przyjaciółki z Polski,noi polskie jedzonko:chleb i żurek😜
W pon. Wizyta w szpitalu i konkretny termin cc.
I malarze w pon. Przyjdą i pokoik małej pomalują na świeżo🤩😜
 
Ja przy moich okresach traciłam z bólu przytomność jeżeli w porę nie wzięłam nimesilu albo ketonalu, takie miałam bolesne, więc mam nadzieję, że poród jednak lepiej zniosę 😬

A podobno po ciąży miesiączki robią się łagodniejsze, bo macica jest "przeorana" i wyprostowana jak należy. Ciekawe czy faktycznie 😁
Ojej i sobie przypomniałam że okres wróci😳muszę w drugą ciążę zajść bo cudnie jest bez okresu😜
 
reklama
Tyle lat walki i starań o maleństwo, musiało być cholernie ciężko.. Ale bardzo się cieszę że się udało, bo to naprawdę cud z nieba ❤️ Jak ktoś pragnie bardziej dziecka a nie wychodzi to jest to frustrujace i człowiek myśli, że coś z nim nie tak, dlaczego akurat Ja.
Ja z narzeczonym staraliśmy się rok ( patrząc na brak zabezpieczenia i kończenie w środku bez wpadki to wychodzi 3 lata). I to nas już zastanawiało, że od 3 lat nic, zero, a od roku takiego naprawdę starania też nic. Martwiłam się, że to może przez moją niedoczynność tarczycy ( choć wiele kobiet zachodzi w ciążę z tym bez problemu), plus moja owulacja raz była, raz jej nie było. I jak widziałam kobiety w ciąży to im pozytywnie zazdrościłam, że one już mają swój cud w brzuszku 😊 Zaczęłam na instagramie i yt oglądać Akademia Płodności, które mówi o tym jak ważna jest dieta i jak wiele jest produktów, które poprawiają płodność. Ja nie kupowałam żadnych e-booków od nich, po prostu czytałam. I w maju zaczęłam tylko od dwóch produktów, codziennie na kanapki sypałam sobie czarnuszkę w ziarenka i co kilka dni kiełki na kanapki. I za miesiąc zaszłan w ciążę 😊 Także naprawdę byłam mega szczęśliwa, że tak dużo nie trzeba było.. Może to akurat przypadek, ale ja wierzę, że to jednak dużo dało 😉 A tu moja taka krótka historia.
Ja z mężem tez starałam się 3 lata, zastrzyki, leki bo niby wszystko ok a tu nic . Niedoczynnosc tarczycy tylko to miałam. Po takim czasie zrobili mi dopiero drożność jajowodów i udało się ale na krótko . Potem zaczęliśmy przygotowywać się do inseminacji i stał się cud udało się bez niej🙂 także nigdy nic nie wiadomo a myśle ze pomogło to ze odpuściliśmy sobie z mężem bo w końcu zaraz będzie inseminacja. Ah ta natura zaskakuje🙂
 
Do góry