reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny ja niestety w szpitalu:/ trzymajcie kciuki o każdy dzień i każdy tydzień. Bobas ok,ale szyjka się rozwiera. U mnie niestety nie ma jak jej złapać, bo jej nie mam po amputacji. Nie mam ani jednego ubranka dla niuni więc musi siedzieć w brzuchu jak najdłużej!

Trzymam kciuki, żeby dzidziuś posiedział jeszcze kilka dobrych tygodni w brzuszku!!! ✊✊✊
 
reklama
Dokładnie macica napiera na żyły i przepływ jest gorszy i przez to się robią i przez zaparcia... Mam nadzieję że nie powiększą Ci się bo jeszcze gorzej będzie straszny ból i lewo się chodzi a do rozwiązania kupa czasu 😊 mam parkę w domu i dwa razy sn rodziłam mam nadzieję że tym razem też sn urodzę 😁 a Ty sn czy cesarka?
Mam nadzieję że się nie powiększą bo juz z tymi na odbycie miałam przejścia ze ledwo chodziłam i jeszcze krwawiły😐ja w sumie nie mam zaparć pije dużo wody jem dużo błonnika, spaceruje itp. ale mam wrażenie ze jak się ma do czegoś predyspozycje genetyczne to można na głowie stanąć i tak się będzie to miało 😅 u Ciebie fajnie będzie szczęśliwa trójeczka😉 u mnie takie wyczekane pierwsze po długich staraniach a mam już 36 lat 😉dla tego maluszka jestem w stanie wszystko wytrwać byle z nim było wszystko dobrze 😉chyba sn mnie czeka bo póki co nie ma żadnych przeciwwskazań 🙈
 
Mam nadzieję że się nie powiększą bo juz z tymi na odbycie miałam przejścia ze ledwo chodziłam i jeszcze krwawiły😐ja w sumie nie mam zaparć pije dużo wody jem dużo błonnika, spaceruje itp. ale mam wrażenie ze jak się ma do czegoś predyspozycje genetyczne to można na głowie stanąć i tak się będzie to miało 😅 u Ciebie fajnie będzie szczęśliwa trójeczka😉 u mnie takie wyczekane pierwsze po długich staraniach a mam już 36 lat 😉dla tego maluszka jestem w stanie wszystko wytrwać byle z nim było wszystko dobrze 😉chyba sn mnie czeka bo póki co nie ma żadnych przeciwwskazań 🙈
Też się o męczyłaś z tymi żylakami 😣pocieszę Cię że po porodzie wszystko na szczęście przechodzi 😊 aby tylko wytrwać cierpliwie do szczęśliwego rozwiązania ❤️ tak tak wymarzona nasza trójeczka też po przejściach ale grunt że się udało 😊 najważniejsze że się udało i tylko czekać aż przytulimy nasze bobaski 😊 tego Ci życzę aby sn i lekki poród i żeby samo się zaczęło 😊
 
Hej laski.
Ola trzymam kciuki mocno by wszystko było ok. Ja do swojego brzucha ciągle gadam że młoda musi w nim jeszcze posiedzieć [emoji6]

Ja np przed moczem stosuje zasadę pobierania: umyć się, osuszyć, pierwszego strumienia nie pobieram i dopiero następny. Pojemniczki kupuje jalowe bez względu czy na mocz czy posiew i powinny być prawidłowe wyniki [emoji4]

Co do twardnien brzucha to ja mam dość często. Pamiętam że w poprzednich tez miałam i nie szczególnie coś się działo. Mimo rozwarcia w ostatnim miesiącu na 3 cm wcale takie szybkie porody nie były [emoji6] ja polecam magnez w postaci chlorku do kąpieli. Przez skórę o wiele łatwiej się wchłania. Można kupić w necie. Tylko nie polecam do wieczornych kąpieli bo nie będziecie mogły spać tak pobudzi.

Z cukrzycą to dziewczyny na zamkniętym pisały że jedzą np grejpfruta przed spaniem i to pomaga. Do tego nie za długa przerwa pomiędzy jedzeniem no no porannym. Że warto coś zjeść przed spaniem.

Moja kruszynka jest. 29tc i 1kg ale moje dzieciaki rodziły się z wagą 3.1 kg. My z mężem tacy raczej filigranowi jesteśmy.
 
Hej laski.
Ola trzymam kciuki mocno by wszystko było ok. Ja do swojego brzucha ciągle gadam że młoda musi w nim jeszcze posiedzieć [emoji6]

Ja np przed moczem stosuje zasadę pobierania: umyć się, osuszyć, pierwszego strumienia nie pobieram i dopiero następny. Pojemniczki kupuje jalowe bez względu czy na mocz czy posiew i powinny być prawidłowe wyniki [emoji4]

Co do twardnien brzucha to ja mam dość często. Pamiętam że w poprzednich tez miałam i nie szczególnie coś się działo. Mimo rozwarcia w ostatnim miesiącu na 3 cm wcale takie szybkie porody nie były [emoji6] ja polecam magnez w postaci chlorku do kąpieli. Przez skórę o wiele łatwiej się wchłania. Można kupić w necie. Tylko nie polecam do wieczornych kąpieli bo nie będziecie mogły spać tak pobudzi.

Z cukrzycą to dziewczyny na zamkniętym pisały że jedzą np grejpfruta przed spaniem i to pomaga. Do tego nie za długa przerwa pomiędzy jedzeniem no no porannym. Że warto coś zjeść przed spaniem.

Moja kruszynka jest. 29tc i 1kg ale moje dzieciaki rodziły się z wagą 3.1 kg. My z mężem tacy raczej filigranowi jesteśmy.

Mam córcię w domu w prawdzie urodziła się wcześniej bo przez planowane cc z wagą 3050kg i 51cm :) nie pamiętam ile ważyła w 29tc nie mam żadnych zapisek było to prawie 7 kat temu 😁 sama jestem "mała" mam 154 😂 mąż ponad 180 🤦‍♀️ przez to mam ten stresik jak lekarz powiedział że mały już 1650 😱 Brzuszka dużego nie mam ale kopcury dostaje konkretne 🤭
 
Mam córcię w domu w prawdzie urodziła się wcześniej bo przez planowane cc z wagą 3050kg i 51cm :) nie pamiętam ile ważyła w 29tc nie mam żadnych zapisek było to prawie 7 kat temu 😁 sama jestem "mała" mam 154 😂 mąż ponad 180 🤦‍♀️ przez to mam ten stresik jak lekarz powiedział że mały już 1650 😱 Brzuszka dużego nie mam ale kopcury dostaje konkretne 🤭

I tylko się cieszyć 😄 bo rośnie malec a nie brzuch. U nas też ok 1,5kg mała już ma i też tylko w brzuszek idzie i młoda też ma power 😄 My z mężem też byliśmy takie klopsiki przy narodzinach, bo po 4kg więc trochę się boję 😂
 
@Luna123456
Jak tam Twoje cukry, bierzesz insulinę?
Ja po posiłkach ok. Nawet poniżej 120,ale na czczo to coraz gorzej 106 dziś, na tydzień pomiarów to 4 źle na czczo, 3 dobrze na czczo.
Dziś mam znowu diabetologa.
Wczoraj o 19:30 kolacja po kolacji wynik 108 po 1h.potem w nocy o 3 jeden plasterek sera Golda i herbata z cytryna tylko bez niczego i rano 106😱😱😱😩😩😩
 
Przepisała mi insulinę ale na wszelki wypadek bo rzadko mam przekroczenia ale jednak muszę pilnować i mam wsiąść dwie jednostki jak przekroczy po posiłku 150 bo na czczo ok.
 
Ja mam jeszcze dietę do 6.01. I zobaczy, ginekolog w między czasie ma uzupełnić w jakim centulu mała.
6.01 wizyta u diabetolog znowu i jak dalek naczo będzie ponad normę to też insulina.
Mam chodzić na spacery wieczorem i jeść później niż jem i więcej. Bo jem dość wcześnie okolo 19-20. i jej za mało według niej.
 
reklama
Hej laski.
Ola trzymam kciuki mocno by wszystko było ok. Ja do swojego brzucha ciągle gadam że młoda musi w nim jeszcze posiedzieć [emoji6]

Ja np przed moczem stosuje zasadę pobierania: umyć się, osuszyć, pierwszego strumienia nie pobieram i dopiero następny. Pojemniczki kupuje jalowe bez względu czy na mocz czy posiew i powinny być prawidłowe wyniki [emoji4]

Co do twardnien brzucha to ja mam dość często. Pamiętam że w poprzednich tez miałam i nie szczególnie coś się działo. Mimo rozwarcia w ostatnim miesiącu na 3 cm wcale takie szybkie porody nie były [emoji6] ja polecam magnez w postaci chlorku do kąpieli. Przez skórę o wiele łatwiej się wchłania. Można kupić w necie. Tylko nie polecam do wieczornych kąpieli bo nie będziecie mogły spać tak pobudzi.

Z cukrzycą to dziewczyny na zamkniętym pisały że jedzą np grejpfruta przed spaniem i to pomaga. Do tego nie za długa przerwa pomiędzy jedzeniem no no porannym. Że warto coś zjeść przed spaniem.

Moja kruszynka jest. 29tc i 1kg ale moje dzieciaki rodziły się z wagą 3.1 kg. My z mężem tacy raczej filigranowi jesteśmy.
Akurat jestem na świeżo po wizycie i na dzień dzisiejszy mój mały w 28t5d waży 1330g, liczę że nie będzie wielki przy porodzie, bo będę przerażona 🙈
 
Do góry