reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny ja niestety w szpitalu:/ trzymajcie kciuki o każdy dzień i każdy tydzień. Bobas ok,ale szyjka się rozwiera. U mnie niestety nie ma jak jej złapać, bo jej nie mam po amputacji. Nie mam ani jednego ubranka dla niuni więc musi siedzieć w brzuchu jak najdłużej!
Trzymam kciuki. Ja też bardzo niedawno byłam w szpitalu. Szyjka skróciła się do 2 mm. Na szczęście wszystko się zatrzymało i jestem w domciu.
 
Witam wszystkich, mam pytanie co myślicie o USG 4D lub 3D, czy warto, czy któraś z was miała.
Zastanawiam się czy iść, jestem w 27 TC i nie znam jeszcze płci dziecka, tak się ustawia, że nic nie widać. Chciałabym wiedzieć kogo goszczę 😊 A do tego wczoraj poślizgnęłam się na schodach i spadłam z 3 schodków, bardzo się poobijałam. Rozmawiałam telefonicznie z lekarzem i powiedział, że jak czuję ruchy, nie krwawię i brzuch miękki to nie mam czym się martwić, ale wiecie jak to jest - bardzo się wystraszyłam,ca wizytę mam dopiero 14 stycznia.
 
Fajna sprawa z tym usg Twoje dziecko wygląda jak taki "realny bobasek". Ja jestem zadowolona, mam to nagrane na pendrive i potem w domu jeszcze oglądamy szkraba😉. Też przeżyłam upadek w ciąży ale na początku i wszystko było dobrze ale stres okropny🙈i gdybym miała możliwość to bym poszła dla pewności zrobić USG 😉
 
Fajna sprawa z tym usg Twoje dziecko wygląda jak taki "realny bobasek". Ja jestem zadowolona, mam to nagrane na pendrive i potem w domu jeszcze oglądamy szkraba😉. Też przeżyłam upadek w ciąży ale na początku i wszystko było dobrze ale stres okropny🙈i gdybym miała możliwość to bym poszła dla pewności zrobić USG 😉
Zdecyduję się, będę spokojniejsza.
 
A ja się chciałam zapytać czy któraś z Was ma żylaki sromu? I czy macie z tego powodu jakieś dolegliwości bólowe? Bo coś mnie ostatnio chyba zaczynają męczyć🙉
 
A ja się chciałam zapytać czy któraś z Was ma żylaki sromu? I czy macie z tego powodu jakieś dolegliwości bólowe? Bo coś mnie ostatnio chyba zaczynają męczyć🙉
Ja 😣 na prawej wardze już od miesiąca mam najgorzej boli jak się przemęczę bo wtedy jest wielkości piłki tenisowej i ledwo chodzę jak z córką byłam w ciąży to też mi się żylak zrobił ale po 30 tyg i podczas porodu sn pękł i dodatkowe szwy mialam teraz wcześniej mi się zrobił nikomu nie życzę coś okropnego...jedynie smaruje się fenistilem...a Ty wcześniej miałaś?
 
Ja 😣 na prawej wardze już od miesiąca mam najgorzej boli jak się przemęczę bo wtedy jest wielkości piłki tenisowej i ledwo chodzę jak z córką byłam w ciąży to też mi się żylak zrobił ale po 30 tyg i podczas porodu sn pękł i dodatkowe szwy mialam teraz wcześniej mi się zrobił nikomu nie życzę coś okropnego...jedynie smaruje się fenistilem...a Ty wcześniej miałaś?
Nie wcześniej nie miałam to moja pierwsza ciąża, lekarz mi na wizycie kiedyś powiedział ze mam ale teraz są juz widoczne dla mnie, co prawda nie takich rozmiarów jak Ty ... ale odczuwam ból taki dyskomfort w toalecie albo czasem przy siadaniu, zrobiłam sobie wyniki moczu są ok. stanu zapalnego tez nie miałam i podejrzewam że to te żylaki dają o sobie znać . Ogólnie to też żylaki odbytu i na nogach mnie męczą, wiec chyba moje żyły juz nie dają rady😉 a teraz tez będziesz rodzic SN?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie wcześniej nie miałam to moja pierwsza ciąża, lekarz mi na wizycie kiedyś powiedział ze mam ale teraz są juz widoczne dla mnie, co prawda nie takich rozmiarów jak Ty ... ale odczuwam ból taki dyskomfort w toalecie albo czasem przy siadaniu, zrobiłam sobie wyniki moczu są ok. stanu zapalnego tez nie miałam i podejrzewam że to te żylaki. Ogólnie to żylaki odbytu i na nogach mnie męczą, wiec chyba moje żyły juz nie dają rady😉 a teraz tez będziesz rodzic SN?
Dokładnie macica napiera na żyły i przepływ jest gorszy i przez to się robią i przez zaparcia... Mam nadzieję że nie powiększą Ci się bo jeszcze gorzej będzie straszny ból i lewo się chodzi a do rozwiązania kupa czasu 😊 mam parkę w domu i dwa razy sn rodziłam mam nadzieję że tym razem też sn urodzę 😁 a Ty sn czy cesarka?
 
Do góry