reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Tak ja mieszkam w Berlinie i muszę sama, szukać położnej za którą płaci kasa chorych ale jest ich tak mało że nie mam za późno się za to wzięłam bo tu trzeba szukać będąc w 2-3miesiacu ciąży a ja zaczęłam od 4 szukać i już zajęte wszystkie terminy ani jednaj nie znalazłam chetnej😱
To wiesz co to chore jest jakieś. To pod tym względem to ja mam luzik. Nikogo nie szukam tylko jadę, rodzę wracam. A przychodnia kogoś przyśle do małej. Fakt w poprzedniej ciąży chodziłam do szkoły rodzenia ale i tak żadna z tych pań nie była przy porodzie bo nie miała dyżuru. Jeszcze mało tego o 19-tej zmieniły się położne a ja rodziłam od rana do 20:20.
 
reklama
Dziewczyny, czy macie bóle kręgosłupa lub jak sobie z nimi radzicie? Mnie dopadły właśnie, i trochę lepiej jest przy leżeniu, ale tak bolą całe. Jeszcze ciągną nogi.
 
Kochane a jest tu jakaś mamusia, która będzie rodzic teraz naturalnie ( próbować) po wcześniejszej cesarce?
Moja cesarka była dwa lata temu w marcu...bardzo się boje po takiej krótkiej przerwie rodzic naturalnie ale mój ginekolog innego wyjścia nie widzi.. tylko naturalnie.
 
Właśnie jestem w szpitalu pod obserwacją, bo zbyt często zaczął mi brzuch twardnieć.
Jejku... mi też jakiś twardy się robi. Mam takie skurcze macicy. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień. Wczoraj na teleporadzie zalecono mi nospe i leżenie na bokach, a nie na plecach. A jakieś bóle miałaś czy tylko czułaś takie skurcze?
 
Jejku... mi też jakiś twardy się robi. Mam takie skurcze macicy. Wizyta u lekarza dopiero za tydzień. Wczoraj na teleporadzie zalecono mi nospe i leżenie na bokach, a nie na plecach. A jakieś bóle miałaś czy tylko czułaś takie skurcze?

Tylko takie twardnienia, ból brzucha i do tego plecy zaczęły mnie boleć.
 
Właśnie jestem w szpitalu pod obserwacją, bo zbyt często zaczął mi brzuch twardnieć.
Trzymaj się, na, pewno bedzie wszystko ok, też tak miałam w 1 ciąży. Jak coś dadzą Ci fenoterol, a dzidzie masz już duża w brzuszku.
Mnie też twardnieje ale szyjka długa dziś byłam na wizycie i póki co magnez daje rade, ale ja 24tc plus 1 więc niżej od Ciebie.
Aż się boję bo i dalej tym będzie więcej stawiania macicy🤷‍♀️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trzymaj się, na, pewno bedzie wszystko ok, też tak miałam w 1 ciąży. Jak coś dadzą Ci fenoterol, a dzidzie masz już duża w brzuszku.
Mnie też twardnieje ale szyjka długa dziś byłam na wizycie i póki co magnez daje rade, ale ja 24tc plus 1 więc niżej od Ciebie.
Aż się boję bo i dalej tym będzie więcej stawiania macicy🤷‍♀️
Gdzie tam, dali mi scopolan w czopkach i na tym koniec.
 
Do góry