reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Byłam, na szczęście wszystko ok. To już chyba tak teraz będzie. Ponoć nospa na to nie pomaga, może tak strasznie boleć. No i wychodzi na to , że już mam te skurcze Braxtona. Oczywiście jest ulga, że nic się nie stało, szyjka długa zamknięta, żadnego stanu zapalnego w pochwie, dzidzi bryka. Nie ma do czego się przyczepić, ale tak bolało, że nawet leżeć się nie dało. 🥺
Moja mówi, że ją ta bolało też, co drugi dzień myślała, że rodzi, Tak, że wiecie... może to spotkać kogoś też. 🙈
Masakra, niby połowa to już z górki, a tu takie atrakcje.
A o mleku i piersiach zapomniałam że tak może być... ale faktycznie może lecieć siara.
Ja Dziś też badałam mocz i antybiotyk dostałam, jutro gin jeszcze zerknie czy wszystko ok, chyba osiwieje...
 
reklama
Masakra, niby połowa to już z górki, a tu takie atrakcje.
A o mleku i piersiach zapomniałam że tak może być... ale faktycznie może lecieć siara.
Ja Dziś też badałam mocz i antybiotyk dostałam, jutro gin jeszcze zerknie czy wszystko ok, chyba osiwieje...
Też biore na bakterię w moczu tabletki, zobaczymy czy po nich potrzeba będzie antybiotyku..
 
Hej dziewczyny, nie wiem, czy już padło tutaj takie pytanie (926 stron 😱), ale czy któraś z Was odczuwa czasem chwilowe, bolesne skurcze? Tak jakby ta/dwa razy ktoś od wewnątrz ścisnął/ukłuł, ciężko to opisać 🤔 jestem w 18tym tygodniu
 
Hej dziewczyny, nie wiem, czy już padło tutaj takie pytanie (926 stron 😱), ale czy któraś z Was odczuwa czasem chwilowe, bolesne skurcze? Tak jakby ta/dwa razy ktoś od wewnątrz ścisnął/ukłuł, ciężko to opisać 🤔 jestem w 18tym tygodniu
Mam coś takiego. W ogóle zauwazylam ze od około 20 tygodnia rózne dziwne bóle sie pojawiaja.
 
No oczywiście teraz masa jakiś ciągnąć, kłuć i innych dziwnych rzeczy. Albo coś czasem jakby macica pulsowała takie uczucie.
 
reklama
A sa dziewczyny ok 19 tygodnia ktore nie maja dolegliwosci bolowych? Wczesnirj mnie cos pobolewalo, kloło mniej lub bardziej, ciagnelo. A teraz nic... dobrze sie czuje nic mnie nie boli. No i zaczelam sie martwic czy na pewno wszystko w porzadku. Napiszcie pls jesli ktorejsc tez bole nie dokuczają. Jesli chodzi o ruchy to moja pierwsza ciaza i czuje cos delikatnie ale raczej pojedyncze pykniecia od srodka raz na kilka godzin raptem.
 
Do góry