reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A macie tez tkliwosc piersi, dokladnie sutkow? Mi zwlaszcza od dwoch dni dokucza bardziej jeden sutek taki zrobil sie delikatny, jakbym przeczylice miala ale tylko na jednym
Nadwrażliwość piersi i/lub skutków daje mi o sobie znać najczęściej, kiedy w nocy próbuję znaleźć wygodną pozycję do spania😑
 
reklama
Byłam, na szczęście wszystko ok. To już chyba tak teraz będzie. Ponoć nospa na to nie pomaga, może tak strasznie boleć. No i wychodzi na to , że już mam te skurcze Braxtona. Oczywiście jest ulga, że nic się nie stało, szyjka długa zamknięta, żadnego stanu zapalnego w pochwie, dzidzi bryka. Nie ma do czego się przyczepić, ale tak bolało, że nawet leżeć się nie dało. 🥺
Moja mówi, że ją ta bolało też, co drugi dzień myślała, że rodzi, Tak, że wiecie... może to spotkać kogoś też. 🙈
Super wieści 😁no niestety uroki ciąży ale damy radę 😊
 
Byłam, na szczęście wszystko ok. To już chyba tak teraz będzie. Ponoć nospa na to nie pomaga, może tak strasznie boleć. No i wychodzi na to , że już mam te skurcze Braxtona. Oczywiście jest ulga, że nic się nie stało, szyjka długa zamknięta, żadnego stanu zapalnego w pochwie, dzidzi bryka. Nie ma do czego się przyczepić, ale tak bolało, że nawet leżeć się nie dało. 🥺
Moja mówi, że ją ta bolało też, co drugi dzień myślała, że rodzi, Tak, że wiecie... może to spotkać kogoś też. 🙈
O matko nie strasz kobieto, a który tydzień?? I w jaki sposób te skurcze się objawiają? Niby jak się czyta to powinny nie być bolesne 😂 a tu widzę raczej zonk
 
O matko nie strasz kobieto, a który tydzień?? I w jaki sposób te skurcze się objawiają? Niby jak się czyta to powinny nie być bolesne 😂 a tu widzę raczej zonk
No hehe nie chce straszyć ,ale wyczulam. No te skurcze to po prostu mi się napinał brzuch, ale te bóle to bardziej rozciąganie się wszystkiego, macica rośnie. Ja wcześniej nie doznałam takiego bólu, ciągnięcie tylko. A tu masakra, cały brzuch i plecy, coś jak na okres.
U mnie koniec 18ego. Jutro zaczynam 19
 
Szybko te skurcze się u Ciebie pojawiły. Mnie Tak bolało ale jak macica twardniała i niestety ale w szpitalu pod kroplówkami pozostałam
No pojawiają się kolo 20 tyg, więc mogą się już pojawiać, Mi też twardniała właśnie, ale z tym się nic nie robi, bo to fizjologiczne. Tak czy inaczej oby najmniej takich akcji jak dziś.
 
Oby! :-) tym bardziej że pierwszy raz będąc w ciąży nie wiemy co jest normalnym bólem a co nie..
No ja mam drugą ciążę, ale ten etap jak pierwsza bo poroniłam.
Generalnie trzeba od 16 tyg pilnować szyjkę ,aby się nie otwierała. Wszędzie mówią, jak jet ból to należy konsultować. Wczoraj mnie calutki dzień bolało , ale to nie był silny ból i wiedziałam, że jeśli dziś mi rano nie przejdzie to muszę sprawdzić. A rano właśnie bardzo się nasiliło, byłam przerażona.
Znam trzy osoby, co mi mówiły ,ze tak silny może ból występować, ale zawsze pozostaje jednak takie pytanie czy ten ból to ten sam co u nich? Czy czegoś nie zbagatelizuje? Tym bardziej ,ze z tym bólem różnie bywa.
Ulżyło mi zdecydowanie po tym jak się upewniłam, że z dzidzią wszystko dobrze, że łożysko się nie odkleja a szyjka nie otwiera 🥰
 
Ja mokro w staniku to nie mam ale takie takie jakby cos zaschniete na sutkach koloru żółtawego. Czy to troche siary? Nie wiem ...
Też tak mam. Ostatnio po kąpieli znikło ale widzę że znów się pojawia. Jeśli chodzi o ból piersi to co jakiś czas mam potworne kłucie przez kilka minut i spokój.

@GAMORA ja też 19 tc i ostatnio miałam takie bóle. Ginekolog mówiła że tak może być. Brałam magnez nospe i jakoś przeszło.


Chyba znów mi wróciła infekcja układu moczowego... Robiłam dziś posiew czekam na wyniki. Objawy takie jak ostatnio...
Przeczuwam drugi antybiotyk 😥.
 
reklama
Też tak mam. Ostatnio po kąpieli znikło ale widzę że znów się pojawia. Jeśli chodzi o ból piersi to co jakiś czas mam potworne kłucie przez kilka minut i spokój.

@GAMORA ja też 19 tc i ostatnio miałam takie bóle. Ginekolog mówiła że tak może być. Brałam magnez nospe i jakoś przeszło.


Chyba znów mi wróciła infekcja układu moczowego... Robiłam dziś posiew czekam na wyniki. Objawy takie jak ostatnio...
Przeczuwam drugi antybiotyk 😥.
Daj znać jak wyniki, może będzie dobrze. Tak magnez ponoć lepiej wziąć niż nospę, ale ja już od dawna jestem magnezem zabezpieczona, biorą dużą dawkę :)
 
Do góry