reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hejka z, rana. Idę dziewczyny na, oddział do mojej sprawdzić co się dzieje. Nie dosc, że że zmartwienia mało spałam to pobolewa mnie nadal od rana. Gorzej jest jak leżę i nie pomagała zbytnio nospa. Boje sie, że to coś złego,, strasznie się boje. Odezwę się potem. 😔
 
reklama
Hejka z, rana. Idę dziewczyny na, oddział do mojej sprawdzić co się dzieje. Nie dosc, że że zmartwienia mało spałam to pobolewa mnie nadal od rana. Gorzej jest jak leżę i nie pomagała zbytnio nospa. Boje sie, że to coś złego,, strasznie się boje. Odezwę się potem. 😔
Koniecznie daj znać co się dzieje trzymam kciuki ✊
 
A macie tez tkliwosc piersi, dokladnie sutkow? Mi zwlaszcza od dwoch dni dokucza bardziej jeden sutek taki zrobil sie delikatny, jakbym przeczylice miala ale tylko na jednym
 
reklama
Hejka z, rana. Idę dziewczyny na, oddział do mojej sprawdzić co się dzieje. Nie dosc, że że zmartwienia mało spałam to pobolewa mnie nadal od rana. Gorzej jest jak leżę i nie pomagała zbytnio nospa. Boje sie, że to coś złego,, strasznie się boje. Odezwę się potem. 😔
Byłam, na szczęście wszystko ok. To już chyba tak teraz będzie. Ponoć nospa na to nie pomaga, może tak strasznie boleć. No i wychodzi na to , że już mam te skurcze Braxtona. Oczywiście jest ulga, że nic się nie stało, szyjka długa zamknięta, żadnego stanu zapalnego w pochwie, dzidzi bryka. Nie ma do czego się przyczepić, ale tak bolało, że nawet leżeć się nie dało. 🥺
Moja mówi, że ją ta bolało też, co drugi dzień myślała, że rodzi, Tak, że wiecie... może to spotkać kogoś też. 🙈
 
Do góry