reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Mi koleżanka ostatnio powiedziala ze odkąd mam dzieci to nie mam dla niej czasu a i do tego teskt jeszcze Wam się trzeciego zachciało to już ten kontakt jest bez sensu 🤷‍♀️🤷‍♀️ 12 lat znajomości 😲😲
To „pojechała” koleżanka 😱
Moja niczego złego nie miała na myśli wręcz zaakceptowała środę, to ja zle to odebrałam 😏 tez ma dwójkę dzieci. Jedna jej córka chodzi do klasy z moim młodszym synem.

dzisiaj mam beznadziejny dzień, popołudniu spałam a ja tego tak nie nawidze a zdarza mi się coraz częściej. Po prostu silniejsze to jest ode mnie. Kładę się i zasypiam. Wczas wstaje rano bo po 6, najpóźniej o 7. A czasami ciężko mnie było dobudzić koło 9 w weekendy bo w tygodniu musiałam stawać o 7.30 i tez był problem.
a teraz od rana zwarta i gotowa to w dzień mnie spanie bierze 🤦‍♀️ Wieczór szybko zasypiam. A zawsze było odwrotnie ze do 1-2 w nocy nie spałam.
Niech się moderator do mnie zgłasza, a raczej chętna na moderatora grupy zamkniętej. Nic tam nie będzie do roboty, a raczej nie sądzę żeby coś było, ale musi być oficjalnie i już.

Ja nadal myślami tylko przy tej mojej amniopunkcji. Ale przyjaciółka mnie pociesza że z taką statystyką mam większe prawdopodobieństwo że zachoruje na koronawirusa i umrę niż że urodzę chore dziecko... Dziwne ale mnie to pocieszyło [emoji6]

Mdłości wróciły w dniu kiedy skończyły mi się migdały może jest jakaś zależność... Poza tym dziecko mi dorasta, dziś symulował ból gardła żeby nie iść do przedszkola...[emoji1751] Ale chociaż się przyznał później [emoji6]
przyjaciółka ma chyba racje 😄 to będzie zdrowe dziecko!! Zobaczysz 😉
 
reklama
Ja miałam tak przedwczoraj że nie funkcjonowałam przez ból głowy. Nacieralam czolo i skronie amolem. W międzyczasie zimne okłady. To przynosiło chwilowa ulgę
 
reklama
Do góry