reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Zawsze chcieliśmy mieć duża rodzinę i nie robić zbyt dużych przerw..ciąży jakoś źle nie przechodzę po za komplikacjami w 1, dzieci grzeczne ładnie śpią więc nas to realizacja marzeń ;).
Ale fajnie [emoji16] ja teraz będę mieć po porodzie 30 przy 3 cc i tak myślę że późno zaczęliśmy [emoji16]
 
reklama
Nie było mnie bo dochodziłam do siebie po info z prenatalnych. Wstępne wyniki bez pappa to trisomia 13 1;10, trisomia 18 1;4, zespół downa 1;660. Kości nosowe słabo skostniałe, NT 1,6 - jedyne co jest wzorowe. Nadal ogromna przepuklina, która wszystko za sobą ciągnie, niżej jest serce, żołądek i przepona. Serduszko może w każdej chwili przestać bić bo nie ma warunków do prawidłowego wzrostu. Byłam u 4 lekarzy i każdy mówi to samo. W 9 tyg była nadzieja, że to się wchłonie ale teraz pozostaje modlić się żeby moja mała córeczka jak najkrócej cierpiała. Mam czekać do kolejnej wizyty 17,09 i albo amnio albo na wywołanie poronienia. Kolejna moja ciążą to raczej będzie z in vitro bo chce uniknąć wad genetycznych. Dowiedziałam się, jajeczko jest badane pod tym kątem przed i po podziałach komórkowych. To jest dla mnie jedyne rozwiązanie.
Tak dam radę i będę walczyć z przeciwnościami losu. Musze przetrwać ten czas, nie mam już innego wyjścia

Śliczna dziewczynka 😍🥰
Dzielnie walczy dla rodziców! Kochaj to maleństwo takie jakie jest i tak długo jak z Wami będzie. 😇
Bardzo mi przykro, że przechodzisz przez ten trudny czas. Współczuję. 😔
Jesteśmy z Tobą. Jak będziesz miała siły to pisz, co u Was.


Twoje wyniki badań trisomii 13 i 18 są chyba identyczne co u @Luckylack?
 
Ostatnia edycja:
To ja będę rodzic pierwsze dziecko mając 29 lat 😀 drugie pewnie gdzieś za 3 lata jak się uda 😀 chcialam mieć 3 ale tak jak dziewczyny piszą z tymi wymiotami i mdłościami to chyba zostanie 2 😂
O tych wszystkich objawach szybko zapominamy😊. Ja po pierwszym dziecku nie chciałam drugiego. A teraz 37 lat, mąż za tydzień 40 a tu czwarta dzidzia w drodze🙈.
 
To ja będę rodzic pierwsze dziecko mając 29 lat 😀 drugie pewnie gdzieś za 3 lata jak się uda 😀 chcialam mieć 3 ale tak jak dziewczyny piszą z tymi wymiotami i mdłościami to chyba zostanie 2 😂
Ja w pierwszej po za tym że brzuszek rósł nie wiedziałam o ciąży była cudowna 😍 w drugiej 80%w szpitalu leżałam i okropnie przeszłam ta ciąże 😖 a w tej miałam mdłości w 1 trymestrze teraz mnie zgada męczy bezsenność i mega katar ale nie ma źle zobaczymy jka dalej będzie napewno w tej moje serce daje bardziej w kosc
 
U mnie to druga ciąża. Zupełnie nie planowana. Bo miało nigdy nie być drugiego dziecka🤷‍♀️ale ze los chciał inaczej to będzie 💕 samopoczucie porównywalnie do pierwszej. Choć dziś rano wymęczyły mnie wymioty🤢
 
Ja mam 34 lata i trzecie dziecko to będzie. Pierwsze w wieku 23 lat, drugie 26 lat.
Trzecie i ostatnie na pewno. Zawsze chcialam dwójkę a pare lat temu dokładnie koniec 2016r zachciało mi się trzeciego. Musiałam przekonać męża. Szybko się udało, szybko zaszłam ale
Niestety nie udało się. Później kolejne straty i no teraz leci 15tc. Oby do końca leciało.

dzisiaj mam nerwa ale to konkretnego, wszystko mnie denerwuje. Dosłownie wszystko. Nie wiem czy mi się beczeć chce czy klnąć czy krzyczeć 🤷🏻‍♀️ Jeszcze nie wiem do końca co mnie tak wkurzyło ale chodzę jak bomba.
 
reklama
Z mojego doświadczenia ma to znaczenie, świeży działa lepiej, jest bardziej intensywny jak nie jest taki zwietrzały. Tak samo na katar polecam inhalacje z amolu, do gorącej wody wlać kilka kropel amolu i inhalować się przez kilka minut. Pomaga bardzo :)
Dzięki będę tak robić nie wpadlabym na to chyba mam jakieś zaćmienie umysłu 🤷
 
Do góry