reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
W pierwszych tygodniach zawsze bije szybciej, potem sie normuje :) Malo tego jesli liczysz na chlopczyka to jestes na dobrej drodze. Podobno ponizej 150 jest chlopczyk- poprostu sa leniwi😂 nie wiem czy to prawda ale u mnie sie sprawdzilo:)
U mnie tętno 120
Może sprawdzi się na chłopczyka ? Przy córce miałam większe coś w tym jest 🤪
 
Tak właśnie obstawiam chłopczyka 😁😀 w sumie racja dziewczynki zawsze bardziej obrotne 😂
Jest jeszcze drog
U mnie tętno 120
Może sprawdzi się na chłopczyka ? Przy córce miałam większe coś w tym jest 🤪
[/QUOTE jest jeszcze inny poglad. Jesli sluchasz bijacego serduszka i wydaje sie jakby pociag jechal to bedzie chlopczyk, natomiast jesli slyszysz galop koni to dziewczynka. To tez sie u mnie sprawdzilo. Nawet na porodowce polozne klocily sie ze mna ze dziewczynka a ja nieuparcie mowilam ze chlopczyk 😂 nie chcielismy z mezem wiedziec wczesniej 😂
 
My zaczynamy 8 smy tydzien .I serio nic nie czuje . Juz bym chciala zeby byl kolejny tydz , pon . I wizyta u lekarza . Strasznie sie boje uslyszec najgorszej wiadomosci :( Widzialam serduszko . Musi byc dobrze, prawda ?
 
My zaczynamy 8 smy tydzien .I serio nic nie czuje . Juz bym chciala zeby byl kolejny tydz , pon . I wizyta u lekarza . Strasznie sie boje uslyszec najgorszej wiadomosci :( Widzialam serduszko . Musi byc dobrze, prawda ?
Będzie dobrze , musi !! Ja tez się ciagle stresuje bo co jakiś czas mam te dziwne plamienia .., ale kazał przyjść za 3 tygodnie bo według USG wszystko jest Okey ...
 
My zaczynamy 8 smy tydzien .I serio nic nie czuje . Juz bym chciala zeby byl kolejny tydz , pon . I wizyta u lekarza . Strasznie sie boje uslyszec najgorszej wiadomosci :( Widzialam serduszko . Musi byc dobrze, prawda ?
Ty sie ciesz ze nie masz mdlosci, i dobrze sie czujesz😜 Powiem tak nie ma sie co stresowac bo co ma byc to bedzie. A taki stresik tez nie robi za dobrze dzidzi 🤷‍♀️
Ja tez zaczelam 8tc i czuje wszystko, no mowie tak zle to jeszcze sie nie czulam 🤮😵🥴 w zadnej ciazy.... Dobrze ze narazie jeszcze maz jest to mi pomaga. W niedziele wyjezdza i ja nie wiem co wtedy zrobie 😭. Jestem wrakiem człowieka...
 
Dziewczyny jeszcze pytanie z innej beczki , co z farbowaniem włosów w 1 trymestrze ciąży ? Można nie można ? 🤭🧐
Ja farbowalam bo juz dluzej by nie dala rady 🤷‍♀️
W pierwszej ciazy bylam w szkole fryzjerskiej i lekarz wtedy mi powiedzial ze jezeli mi nie przeszkadza praca z produktami to spokojnie moge pracowac. Czyli jak raz w tych 3 miesiacach pomalujemy to sie nic nie stanie 😜
 
reklama
Ja farbowalam bo juz dluzej by nie dala rady 🤷‍♀️
W pierwszej ciazy bylam w szkole fryzjerskiej i lekarz wtedy mi powiedzial ze jezeli mi nie przeszkadza praca z produktami to spokojnie moge pracowac. Czyli jak raz w tych 3 miesiacach pomalujemy to sie nic nie stanie 😜
Ja farbuje na rudo , i już od 2 mc nie farbowałam odrost mam ciemny ( spory ) i jeszcze spłukany kolor .... dlatego się zastanawiam , czy farbować czy może jeszcze się wstrzymać 🤭😄
 
Do góry