reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ty sie ciesz ze nie masz mdlosci, i dobrze sie czujesz😜 Powiem tak nie ma sie co stresowac bo co ma byc to bedzie. A taki stresik tez nie robi za dobrze dzidzi 🤷‍♀️
Ja tez zaczelam 8tc i czuje wszystko, no mowie tak zle to jeszcze sie nie czulam 🤮😵🥴 w zadnej ciazy.... Dobrze ze narazie jeszcze maz jest to mi pomaga. W niedziele wyjezdza i ja nie wiem co wtedy zrobie 😭. Jestem wrakiem człowieka...
Wiem o czym mówisz ja jeszcze mam dziewczyny chore oczywiście mnie też złapało 😭
 
reklama
Żegnam się z Wami dziewczyny. Dziś po usg okazało się że kilka dni temu mozja ciąża obumarła. Wszystko przez krwiaka, który prawdopodobnie oderwał kosmowke i przez to serduszko przestało bic😔 jestem zalamana.. Teraz muszę albo poczekać tydzień aż poronię albo zgłosić się do szpitala. Odstawiam oczywiście luteinę i Duphaston, który był przepisany na tego krwiaka i czekam.. Maksymalnie do środy jak nic nie będzie to w czwartek idę do szpitala..
Bardzo mi przykro współczuję 😪 Żadna matka nie powinna przez to przechodzić. Też w ostatniej straconej dowiedzialam sie w ten sposób juz z dwojga złego lepiej przezyc poronienie samoistne i dowiedziec sie w zaciszu domowym 😒. Trzymaj sie kochana przezyjesz i po żałobie bedziesz silniejsza ❤️❤️❤️ 😘😘😘
 
Czy wam też niektóre objawy przychodzą z dnia na dzień?
Jutro mam wizytę. Czy powinn dostać jakieś dokumenty? Np jakieś potwierdzenie, że jestem w ciąży? Jest coś takiego w ogóle?
 
Ja po wizycie. Serduszko pięknie bije. Po plamieniach ani śladu😁. Lekarz powiedział że mam małego krwiaczka i to mogło być przyczyną. Narazie zostaję na luteinie i mam się oszczędzać. Następna wizyta za 2 tyg. Piękny widok takie bijące ❤🥰
Tez mam małego krwiaczka , i z tego krwiaczka plamie .. oby znikł za 3 tygodnie .. bo już się wujka googla naczytałam jakie to niebezpieczne dla dziecka 🤭, kiedy masz termin ?
 
Czy wam też niektóre objawy przychodzą z dnia na dzień?
Jutro mam wizytę. Czy powinn dostać jakieś dokumenty? Np jakieś potwierdzenie, że jestem w ciąży? Jest coś takiego w ogóle?

Mi objawy przychodzą jak chcą. Nie ma reguły. Wczoraj np. umierałam, a dzisiaj 10h w pracy i mogłabym jeszcze skoczyć na siłownię.

Mnie kadrowa prosiła żebym wzięła następnym razem od lekarza zaświadczenie od ciąży, więc chyba jest coś takiego :D. Ale jak chciałam mieć szybciej badania to wystarczyła książeczka ciąży.
 
reklama
Mi objawy przychodzą jak chcą. Nie ma reguły. Wczoraj np. umierałam, a dzisiaj 10h w pracy i mogłabym jeszcze skoczyć na siłownię.

Mnie kadrowa prosiła żebym wzięła następnym razem od lekarza zaświadczenie od ciąży, więc chyba jest coś takiego :D. Ale jak chciałam mieć szybciej badania to wystarczyła książeczka ciąży.
Książeczka ciąży jest zakładana przy pierwszym USG? Nie wiem czego jutro oczekiwać i o co pytać.
Nie chcę jeszcze zgłaszać w pracy bo nie chce nikomu mowic- tylko mąż wie nikt inny. Ale w razie "W" wolę mieć takie poświadczenia czy cos
 
Do góry