reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Co lekarz to inna teoria...
Mam nadzieję że do naszego rozwiązania się to uspokoi

Myślę, że sytuacja z tym wirusem jest na tyle nowa, że nikt nie ma adekwatnej wiedzy na jego temat. Mam na myśli to że grupa kobiet w I trymestrze ciąży które przeszły covid jest na tyle mała, że trudno doszukać się jakichś sensownych badań na ten temat. Trochę czasu musi upłynąć zanim lekarze odbiorą jakieś stanowisko zgodne ze stanem wiedzy. Natomiast wiadomo, najlepiej unikać sytuacji zagrażających i jakichkolwiek infekcji
 
Dziewczyny ja po usg 😀 i plamienie nie wiadomo skąd się wzięło bo na usg wszytsko wporzadku 😀 serduszko 142/min 12,4 mm 😀 może zadam głupie pytanie ale tydzień temu na usg serce biło 164/min liczę na to ze to norma ze raz może być tak a raz tak prawda?
 
Dziewczyny ja po usg 😀 i plamienie nie wiadomo skąd się wzięło bo na usg wszytsko wporzadku 😀 serduszko 142/min 12,4 mm 😀 może zadam głupie pytanie ale tydzień temu na usg serce biło 164/min liczę na to ze to norma ze raz może być tak a raz tak prawda?
Ja z racji że mam nadciśnienie obie dziewczyny miały takie tętno. Raz 160 raz 150 i mówił lekarz że inaczej nie będzie
 
U Mnie znowu jasno różowe plamienia 😫 tydzień spokoju i znowu powtórka z rozrywki ... , wizytę planowana mam w środę nie wiem czy poczekać na nią w spokoju czy pędzić znowu do lekarza ?🤔
 
Żegnam się z Wami dziewczyny. Dziś po usg okazało się że kilka dni temu mozja ciąża obumarła. Wszystko przez krwiaka, który prawdopodobnie oderwał kosmowke i przez to serduszko przestało bic😔 jestem zalamana.. Teraz muszę albo poczekać tydzień aż poronię albo zgłosić się do szpitala. Odstawiam oczywiście luteinę i Duphaston, który był przepisany na tego krwiaka i czekam.. Maksymalnie do środy jak nic nie będzie to w czwartek idę do szpitala..
 
Bardzo współczuję :( tulee mocno
Żegnam się z Wami dziewczyny. Dziś po usg okazało się że kilka dni temu mozja ciąża obumarła. Wszystko przez krwiaka, który prawdopodobnie oderwał kosmowke i przez to serduszko przestało bic[emoji17] jestem zalamana.. Teraz muszę albo poczekać tydzień aż poronię albo zgłosić się do szpitala. Odstawiam oczywiście luteinę i Duphaston, który był przepisany na tego krwiaka i czekam.. Maksymalnie do środy jak nic nie będzie to w czwartek idę do szpitala..
 
reklama
U Mnie znowu jasno różowe plamienia 😫 tydzień spokoju i znowu powtórka z rozrywki ... , wizytę planowana mam w środę nie wiem czy poczekać na nią w spokoju czy pędzić znowu do lekarza ?🤔
Ja zaczęłam plamić w sobotę i dzisiaj byłam na usg... lekarz powiedział ze czasami są takie plamienia ale zawsze trzeba skontrolować... ja pewnie gdybym miała w niedziele lekarza to poszłabym w niedziele ale to ja 😀
 
Do góry