reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

O to jesteśmy w podobnej sytuacji. Też spodziewam się 3 dziecka w drodze przypadku ;-) Ale cieszę się bardzo heh w jakim wieku masz starsze dzieci ?
O jak miło 🙂 Mam 2 córeczki, starsza ma 4,5 a młodsza 1,5. Dużo osób nas pyta, czy planowaliśmy, bo trójka to już dużo i jeszcze w takim niezbyt odpowiednim czasie. Skoro z nami jest to gdzieś tam było zaplanowane i zamierzam się z tego cieszyć i kochać jak tą dwójeczkę.
 
reklama
Witaj i gratulacje ❤
Ja nic takiego nie uslyszalam i mam nadzieje nie uslysze 😜 wydaje mi się że lekarz może być antyPIS 😂😂 a tak serio, to ile kobiet rodziło w tym najgorszym czasie i nikt im nie powiedzial ze zły moment wybrały 😒 ja planowałam ciążę a ten cały koronawirus to przecież Pan Prezydent Duda 😜 powiedział youtuberom ze jest sytuacja opanowana 😜
Dziękuję za słowa otuchy 🙂 Lubię mojego lekarza, bo w poprzedniej ciąży naprawdę mogłam na niego liczyć. Powiedział to raczej w żartach ale spotykam się z wieloma opiniami, że niewłaściwy moment wybraliśmy. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nasze dzieciaczki będą zdrowe i szczęśliwe jak te, które urodziły się we "własciwym" momencie.
 
A wlasnie zapomnialam wam powiedziec wczoraj dzownila do mnie polozna (u nas jest na tel ze wzgledu na corona) I bede mogla rodzic w domu z moim drugim synem ledwo zdazylam od 1 skurczu do porodu zajelo mi zaledwie godzine dlatego wolalabym nie jechac do szpitala
 
reklama
A wlasnie zapomnialam wam powiedziec wczoraj dzownila do mnie polozna (u nas jest na tel ze wzgledu na corona) I bede mogla rodzic w domu z moim drugim synem ledwo zdazylam od 1 skurczu do porodu zajelo mi zaledwie godzine dlatego wolalabym nie jechac do szpitala
🤭 W domu?
U nas w Polsce to chyba nie mozliwe 🤔 nie slyszalam bynajmniej
 
Do góry