reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Miałam duży dylemat czy zacząć się starać o drugiego maluszka, bardzo chciałam mieć zawsze dwójkę i marzę o tym, żeby się udało i żeby było wszystko dobrze, ale boję się powtórki z pierwszego porodu, gdzie cięcie musieli robić natychmiast i mój stan był bardzo poważny. Potem tylko usłyszałam, że w kolejnej ciąży ten problem może pojawić się dużo wcześniej A nie jak wtedy czyli w 40 tygodniu.
Mamy te same obawy. Też bardzo długo się zastanawiałam, konsultowałam. Potem był czas że namawiałam narzeczonego Ale nie chciał, bo powiedział że nie da rady mi w niczym pomóc przy obecnej pracy. Ale jak miesiąc temu ta ciąża była dla nas zaskoczeniem to bardzo się ucieszył. Postanowiliśmy że się postaramy. Też bardzo się boję powtórki z tego co może być. Ale teraz już wiem na co mam zwracać uwagę. U mnie też cesarska była na to i teraz. Z kolei jedni mówią że na pewno się pojawi inni że 85% szans, A jeszcze te dziewczyny które miały zespół HELLP w pierwszej ciąży i zaszły w drugą nie miały żadnych objawów i ciąża zakonczyła się dobrze. Miejmy nadzieję, że w naszych przypadkach będzie równie dobrze :)
 
Masz rację ten pierwszy to miał takie przypadki jak ja częściej, Ale jest z dużego miasta. A u mnie tutaj przyjmuje tylko w poniedziałki. Z kolei ta pani ginekolog ktora mama na miejscu w razie jakichkolwiek powikłań musiała by konsultować mój przypadek z lekarzami z patologii ciąży. Sama się do tego przyznała. I teraz pytanie do kogo iść i czy ta w porę może się zorientować. Tak myślę dac jej szansę i powiedzieć to o czym mówił poprzedni ginekolog z którym się kontakowalam.
Czy pani dr ma nazwisko dwuczłonowe ?
 
Ja dziś byłam na USG, oto mój mały kropek, ma aż 2,5mm, serduszko już bije 😍
 

Załączniki

  • IMG_20200709_194353_BURST1.jpg
    IMG_20200709_194353_BURST1.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 86
Hej ciężaróweczki 😁 ja dziś miałam totalny zgon o godz 16.00 😬 myslalam ze mam goraczke i totalny bezwlad kończyn 🤦‍♀️ ogolnie czuje sie jak bym miala jakiegos wirusa 😏 temp 36.00 wiec choroba zadna
A tak z innej mańki, myślałyście o imionach? Wiem ze za wczesnie ale niektorzy maja juz przed ciaza zaplanowane 😁 u nas wybierac bedzie mąż, teraz jego kolej 🤦‍♀️
 
Hej ciężaróweczki 😁 ja dziś miałam totalny zgon o godz 16.00 😬 myslalam ze mam goraczke i totalny bezwlad kończyn 🤦‍♀️ ogolnie czuje sie jak bym miala jakiegos wirusa 😏 temp 36.00 wiec choroba zadna
A tak z innej mańki, myślałyście o imionach? Wiem ze za wczesnie ale niektorzy maja juz przed ciaza zaplanowane 😁 u nas wybierac bedzie mąż, teraz jego kolej 🤦‍♀️
Właśnie ja też dziś w pracy tak się czułam jakbym miała gorączkę raz zimno raz ciepło i duszno ale to może ta dzisiejsza pogoda.. Ale przeszlo🤣 mi się marzy Wiktoria dla dziewczynki A dla chłopca Igor😍
 
reklama
Do góry